19 Aralık 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Güçlendirilmiş 39 "tozunu @soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita"

.

“Amplified Bu bölümde, Doug onun F150 için yaptığı iPad çizgi satıyor. Onun bir sonraki için farklı bir fikri vardır. Jonny ve Anthony ile toz püskürdü olsun. Kaşı...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Güçlendirilmiş 39 "tozunu @soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita" Resim 1 Güçlendirilmiş - Güçlendirilmiş 39 "tozunu @soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita" Resim 2 Güçlendirilmiş - Güçlendirilmiş 39 "tozunu @soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita" Resim 3 Güçlendirilmiş - Güçlendirilmiş 39 "tozunu @soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita" Resim 4

Açıklama

Amplified Bu bölümde, Doug onun F150 için yaptığı iPad çizgi satıyor. Onun bir sonraki için farklı bir fikri vardır. Jonny ve Anthony ile toz püskürdü olsun. Kaşık yeni bluetooth kiti ile mücadele eder. Ürdün bir El Camino bir sistem kurar. O bir Alp MRX-F30, A JL Audio W3 8 inç alt, Hertz Enerji koaksiyel seti ve kaynak için bir iPod kablosu kanca.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.9/10

 • 205
  Olumlu
 • 2
  Olumsuz
 • 45
  Yorum
 • 21515
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • isupportthegosselins

  isupporttheg

  6 Aralık 2009
 • SelmerSaxMan

  SelmerSaxMan

  24 HAZİRAN 2006
 • theavettbrothers

  theavettbrot

  9 ŞUBAT 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?