26 Aralık 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 40 "bol" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita

.

“Amplified Bu bölümde, Ürdün 2003 Honda Accord Coupe içine JVC çift din yükler. Doug ve Ürdün çift din kuruldu alt çizgi sığdırmak için özel bir trim panelini yapm...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 40 "bol" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş - 40 "bol" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş - 40 "bol" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş - 40 "bol" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

Amplified Bu bölümde, Ürdün 2003 Honda Accord Coupe içine JVC çift din yükler. Doug ve Ürdün çift din kuruldu alt çizgi sığdırmak için özel bir trim panelini yapmak. Kaşık bize bir "araba dansı" verir. Doug onun yeni iPad 2 kumanda panelinin üzerinde çalışmaya devam ediyor. O pees zaman yakar neden Jonny söyler.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 205
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 63
  Yorum
 • 22611
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • InsideBlackBerry

  InsideBlackB

  14 Aralık 2009
 • joshsnice

  joshsnice

  28 Kasım 2006
 • 趣味そうこ♪

  趣味そう

  3 Mart 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?