15 EKİM 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Chrysler 300 Srt8 İpad Audison Voce Bit On D Sistemiyle Yükle

.

“Http://www.caraudiofeed.com Win şeyler katılın ve eğlenin Http://jackthreads.com/amplified serin konuları göz atın Amplified Bu bölümde, Ürdün, son bölüm onun p...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Chrysler 300 Srt8 İpad Audison Voce Bit On D Sistemiyle Yükle Resim 1 Güçlendirilmiş - Chrysler 300 Srt8 İpad Audison Voce Bit On D Sistemiyle Yükle Resim 2 Güçlendirilmiş - Chrysler 300 Srt8 İpad Audison Voce Bit On D Sistemiyle Yükle Resim 3 Güçlendirilmiş - Chrysler 300 Srt8 İpad Audison Voce Bit On D Sistemiyle Yükle Resim 4

Açıklama

Http://www.caraudiofeed.com Win şeyler katılın ve eğlenin Http://jackthreads.com/amplified serin konuları göz atın Amplified Bu bölümde, Ürdün, son bölüm onun projesini sürdürüyor. O özel bir çift subwoofer enclusure Kazan bir Chevy fullsize kamyonun arka koltuk yükseltir. Rafa bir Chevy Impala bir stereo sistemi kurtarır. Kendisinin SMD DD-1 ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Takım Chrysler 300 yuva iPad / AUDISON Kur başlar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 518
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 115
  Yorum
 • 50040
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Britec09

  Britec09

  4 Mart 2009
 • ParryGripp

  ParryGripp

  12 AĞUSTOS 2006
 • Music EuroDance 2

  Music EuroDa

  12 Mayıs 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?