12 Kasım 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Özel Stereo Sistemi, 63 Chevy Alp Amp Raf, B18C5 Toplumsal Viper Alarm Yükleme Ep 79

.

“Jackthreads - http://www.Jackthreads.com/Amplified Katıl - http://www.Caraudiofeed.com Ziyareti - http://www.SoundmanCA.com Rafa O bir mikrodalga sensörü de dah...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Özel Stereo Sistemi, 63 Chevy Alp Amp Raf, B18C5 Toplumsal Viper Alarm Yükleme Ep 79 Resim 1 Güçlendirilmiş - Özel Stereo Sistemi, 63 Chevy Alp Amp Raf, B18C5 Toplumsal Viper Alarm Yükleme Ep 79 Resim 2 Güçlendirilmiş - Özel Stereo Sistemi, 63 Chevy Alp Amp Raf, B18C5 Toplumsal Viper Alarm Yükleme Ep 79 Resim 3 Güçlendirilmiş - Özel Stereo Sistemi, 63 Chevy Alp Amp Raf, B18C5 Toplumsal Viper Alarm Yükleme Ep 79 Resim 4

Açıklama

Jackthreads - http://www.Jackthreads.com/Amplified Katıl - http://www.Caraudiofeed.com Ziyareti - http://www.SoundmanCA.com Rafa O bir mikrodalga sensörü de dahil olmak üzere beş sensör yükleyen bir Honda Civic Type R. korumak için yüksek teknoloji alarmı yükler. Ürdün iki düz Pioneer denizaltılar için özel bir subwoofer muhafaza oluşturur. Biz kutusundan amfi raf ayırmak için "Mac Daddy Wilt Chamberlain" nasıl bize gösterir. O ahşap oda temiz yardımcı geldiğinde Rafa Wishbone Pranks.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 434
  Olumlu
 • 25
  Olumsuz
 • 102
  Yorum
 • 54548
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Bobbylee Budde

  Bobbylee Bud

  13 ŞUBAT 2011
 • Migs351

  Migs351

  3 HAZİRAN 2007
 • SRT Photoshop Tutorials

  SRT Photosho

  19 Aralık 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?