19 Kasım 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - İpad Mini Bir Subaru Stı Ve Jeep Liberty, 2 İpad Mini Araba Dash Yükler, Ep 80

.

“Biz iPad'ler install - http://www.SoundmanCA.com Katıl - http://CarAudioFeed.com Amplified Ürdün Bu bölümde bir Subaru STI çizgi içine bir iPad mini'yi yükler. ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - İpad Mini Bir Subaru Stı Ve Jeep Liberty, 2 İpad Mini Araba Dash Yükler, Ep 80 Resim 1 Güçlendirilmiş - İpad Mini Bir Subaru Stı Ve Jeep Liberty, 2 İpad Mini Araba Dash Yükler, Ep 80 Resim 2 Güçlendirilmiş - İpad Mini Bir Subaru Stı Ve Jeep Liberty, 2 İpad Mini Araba Dash Yükler, Ep 80 Resim 3 Güçlendirilmiş - İpad Mini Bir Subaru Stı Ve Jeep Liberty, 2 İpad Mini Araba Dash Yükler, Ep 80 Resim 4

Açıklama

Biz iPad'ler install - http://www.SoundmanCA.com Katıl - http://CarAudioFeed.com Amplified Ürdün Bu bölümde bir Subaru STI çizgi içine bir iPad mini'yi yükler. Bir Coupe DeVille içine Sony güverte yüklerken Rafa sinirli olur. Ürdün Jeep Patriot için ikinci bir iPad Mini çizgi mod başlar. Wishbone Rafa yardım etmeye çalışır, ama o bağırdı biter. Wishbone Rafa intikam çizmek karar verir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR7.8/10

 • 1289
  Olumlu
 • 343
  Olumsuz
 • 231
  Yorum
 • 307493
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • cyriak

  cyriak

  29 Mart 2006
 • kimaliz

  kimaliz

  18 Temmuz 2006
 • PhoneArena

  PhoneArena

  7 NİSAN 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?