26 Kasım 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - İpad Mini Araba Dash Bir Jeep Patriot, Polk Audio Hoparlör Dodge Ram, Ep 81

.

“Biz iPad'ler install - http://www.soundmanca.com katılmak - http://www.CarAudioFeed.com Amplified Bu bölümde, mürettebat bir cip Özgürlük çizgi insto bir iPad m...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - İpad Mini Araba Dash Bir Jeep Patriot, Polk Audio Hoparlör Dodge Ram, Ep 81 Resim 1 Güçlendirilmiş - İpad Mini Araba Dash Bir Jeep Patriot, Polk Audio Hoparlör Dodge Ram, Ep 81 Resim 2 Güçlendirilmiş - İpad Mini Araba Dash Bir Jeep Patriot, Polk Audio Hoparlör Dodge Ram, Ep 81 Resim 3 Güçlendirilmiş - İpad Mini Araba Dash Bir Jeep Patriot, Polk Audio Hoparlör Dodge Ram, Ep 81 Resim 4

Açıklama

Biz iPad'ler install - http://www.soundmanca.com katılmak - http://www.CarAudioFeed.com Amplified Bu bölümde, mürettebat bir cip Özgürlük çizgi insto bir iPad mini'yi yükler. Rafa bir güreş maçında üzerinde Doug alır. Rafa bir kaçma Ram için hoparlör ayırıcılar yapar. O bazı Polk Audio coaxiles yükler ve ses kapıları deadens.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.1/10

 • 700
  Olumlu
 • 63
  Olumsuz
 • 152
  Yorum
 • 128017
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Friday Night Cranks

  Friday Night

  27 Mayıs 2007
 • Kurtindo Pop Games

  Kurtindo Pop

  2 HAZİRAN 2013
 • multimediaGEEKS LLC

  multimediaGE

  3 Mayıs 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?