3 Aralık 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Pioneer Avic X940Bt Gezinti Yüklü - Porsche Cayman S, Ep 82

.

“Carbonite.com - teklif kodu - GÜÇLENDİRİLMİŞ JOIN - http://www.CarAudioFeed.com Amplified Rafa Bu bölümde bir Chevy Fullsize kamyon içine aktif Hertz Ses ön aşa...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Pioneer Avic X940Bt Gezinti Yüklü - Porsche Cayman S, Ep 82 Resim 1 Güçlendirilmiş - Pioneer Avic X940Bt Gezinti Yüklü - Porsche Cayman S, Ep 82 Resim 2 Güçlendirilmiş - Pioneer Avic X940Bt Gezinti Yüklü - Porsche Cayman S, Ep 82 Resim 3 Güçlendirilmiş - Pioneer Avic X940Bt Gezinti Yüklü - Porsche Cayman S, Ep 82 Resim 4

Açıklama

Carbonite.com - teklif kodu - GÜÇLENDİRİLMİŞ JOIN - http://www.CarAudioFeed.com Amplified Rafa Bu bölümde bir Chevy Fullsize kamyon içine aktif Hertz Ses ön aşamasını yükler. O bir RTA ve bir dizüstü bilgisayar ile AUDISON Bit Ten D ses işlemcisi ayarlar. Ürdün de JL Audio amplifikatörü ile Porsche Bose amplifikatör değiştirerek ses sistemi yükseltir Porsche Caymen S. He içine bir Pioneer AVIC-X940bt navigasyon sistemi kurar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 321
  Olumlu
 • 20
  Olumsuz
 • 91
  Yorum
 • 52862
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FailArmy U

  FailArmy U

  29 AĞUSTOS 2009
 • lane182videos

  lane182video

  6 EKİM 2011
 • Propaganda Time

  Propaganda T

  19 EYLÜL 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?