11 NİSAN 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - İki Özel Bir Subwoofer Kutu. Halı Alt Kutuları. Ep 17

.

“http://www.facebook.com/soundmancaraudio Amplified Bu bölümde, Doug süper yoğun bir hafta ile yardımcı olmak için acil ekip getiriyor. Wang durur ve bazı tavsiyel...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - İki Özel Bir Subwoofer Kutu. Halı Alt Kutuları. Ep 17 Resim 1 Güçlendirilmiş - İki Özel Bir Subwoofer Kutu. Halı Alt Kutuları. Ep 17 Resim 2 Güçlendirilmiş - İki Özel Bir Subwoofer Kutu. Halı Alt Kutuları. Ep 17 Resim 3 Güçlendirilmiş - İki Özel Bir Subwoofer Kutu. Halı Alt Kutuları. Ep 17 Resim 4

Açıklama

http://www.facebook.com/soundmancaraudio Amplified Bu bölümde, Doug süper yoğun bir hafta ile yardımcı olmak için acil ekip getiriyor. Wang durur ve bazı tavsiyelerde bulunmaktadır. Onlar 2 büyük işler bitirmek için çalışırken mürettebat bazı sorunlarla çalışır. Allyn 2 özel kutuları oluşturur. Bir Land Rover için kablo bilgisi yukarı ararken John bazı karışıklıklar geçmektedir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 417
  Olumlu
 • 24
  Olumsuz
 • 174
  Yorum
 • 59277
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • bunliu

  bunliu

  2 Mayıs 2007
 • Deany Boii

  Deany Boii

  27 Kasım 2007
 • Ralph Phillips

  Ralph Philli

  5 Aralık 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?