4 Ocak 2011, Salı

Güçlendirilmiş - İpad Paketlendi Dodge Ram Tamamlandı. Özel Jl Ses Kutusu. Ep 10

.

“Amplified Doug Bu bölümde nihayet birkaç zorluklar çalıştıktan sonra iPad Ram tamamlanır. Birlikte takip ve bölüm boyunca "Yeni Argo" ifadeleri yakalama...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - İpad Paketlendi Dodge Ram Tamamlandı. Özel Jl Ses Kutusu. Ep 10 Resim 1 Güçlendirilmiş - İpad Paketlendi Dodge Ram Tamamlandı. Özel Jl Ses Kutusu. Ep 10 Resim 2 Güçlendirilmiş - İpad Paketlendi Dodge Ram Tamamlandı. Özel Jl Ses Kutusu. Ep 10 Resim 3 Güçlendirilmiş - İpad Paketlendi Dodge Ram Tamamlandı. Özel Jl Ses Kutusu. Ep 10 Resim 4

Açıklama

Amplified Doug Bu bölümde nihayet birkaç zorluklar çalıştıktan sonra iPad Ram tamamlanır. Birlikte takip ve bölüm boyunca "Yeni Argo" ifadeleri yakalamak görmek. Onun yağ değişimi beklenenden daha uzun sürer, çünkü Allyn sinirlediğinde. Kaşık yaptığı son özel kutusu bitirir. John kelime "mar" ne demek öğrenir. Soundman Car Audio filmi yardımcı olmak için orada zaman gönüllü için Rodney Johnson ve Cody Stauffer teşekkür etmek istiyorum. Bu bölümde kullanılan görüntüleri% 90RodneyJ tarafından çekildi.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.9/10

 • 346
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 132
  Yorum
 • 42281
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • celebrateubuntu

  celebrateubu

  23 Mayıs 2011
 • filmurfreakur

  filmurfreaku

  29 Mart 2007
 • Gali B

  Gali B

  1 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?