21 Aralık 2010, Salı

Güçlendirilmiş - Hava Torbalı Dodge Ram İpad Yükleyin. Özel Kutusu Jl Ses Sistemi Ep 9

.

“Biz iPad'ler install - http://www.SoundmanCA.com Amplified bu bölümünde. Soundman ekibi başka iPad yüklemek alır. Kaşık Dodge Ram Daytona için yaptığı özel kutul...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Hava Torbalı Dodge Ram İpad Yükleyin. Özel Kutusu Jl Ses Sistemi Ep 9 Resim 1 Güçlendirilmiş - Hava Torbalı Dodge Ram İpad Yükleyin. Özel Kutusu Jl Ses Sistemi Ep 9 Resim 2 Güçlendirilmiş - Hava Torbalı Dodge Ram İpad Yükleyin. Özel Kutusu Jl Ses Sistemi Ep 9 Resim 3 Güçlendirilmiş - Hava Torbalı Dodge Ram İpad Yükleyin. Özel Kutusu Jl Ses Sistemi Ep 9 Resim 4

Açıklama

Biz iPad'ler install - http://www.SoundmanCA.com Amplified bu bölümünde. Soundman ekibi başka iPad yüklemek alır. Kaşık Dodge Ram Daytona için yaptığı özel kutularından birini katkıda bulunur. Doug ve Allyn özel iPad çizgi paneli başlatın. Ve Doug yeni bir oyun tanıttı. Allyn nav yüklemek bir Mercedes SL500 çift din alır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.2/10

 • 257
  Olumlu
 • 22
  Olumsuz
 • 83
  Yorum
 • 54255
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Arun Kumar

  Arun Kumar

  18 Mart 2010
 • ColdfusTion

  ColdfusTion

  3 Aralık 2007
 • LIVESTRONG.COM

  LIVESTRONG.C

  5 EKİM 2005

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?