8 Kasım 2010, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Yükleyin İpad Bitirdi. Öncü Avıc-Z120 Bir Chevy Suburban İçinde. Ep 6

.

“Biz iPad'ler install - http://www.soundmanca.com Amplified Bu bölümde, iPad önceki olaydan tamamlandı, yükleyin. Bir Chevy Suburban AVIC-Z120 alır ve bir üzerind...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Yükleyin İpad Bitirdi. Öncü Avıc-Z120 Bir Chevy Suburban İçinde. Ep 6 Resim 1 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Yükleyin İpad Bitirdi. Öncü Avıc-Z120 Bir Chevy Suburban İçinde. Ep 6 Resim 2 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Yükleyin İpad Bitirdi. Öncü Avıc-Z120 Bir Chevy Suburban İçinde. Ep 6 Resim 3 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Yükleyin İpad Bitirdi. Öncü Avıc-Z120 Bir Chevy Suburban İçinde. Ep 6 Resim 4

Açıklama

Biz iPad'ler install - http://www.soundmanca.com Amplified Bu bölümde, iPad önceki olaydan tamamlandı, yükleyin. Bir Chevy Suburban AVIC-Z120 alır ve bir üzerinde kafa DVD oynatıcı Aşağı çevirin. Dükkanın düzenli bir müşteri ve arkadaşı pranked alır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 257
  Olumlu
 • 7
  Olumsuz
 • 74
  Yorum
 • 31081
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 99being99

  99being99

  2 EYLÜL 2008
 • expertvillage

  expertvillag

  5 NİSAN 2006
 • ImBluecams

  ImBluecams

  25 Kasım 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?