28 EYLÜL 2010, Salı

Güçlendirilmiş - Özel Bmw 3 Serisi Çift Dın Dash Kit. John Onun İlk Araba Stereo Sistemi Yükler. Ep 3

.

“Bölüm 3 Güçlendirilmiş Bu bölümde, John ehliyet alır ve onun ilk araba bir sistem koyar. Doug ve Allyn çift din Pioneer AVIC-920BT uygun bir BMW 3 serisi Dash de...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Özel Bmw 3 Serisi Çift Dın Dash Kit. John Onun İlk Araba Stereo Sistemi Yükler. Ep 3 Resim 1 Güçlendirilmiş - Özel Bmw 3 Serisi Çift Dın Dash Kit. John Onun İlk Araba Stereo Sistemi Yükler. Ep 3 Resim 2 Güçlendirilmiş - Özel Bmw 3 Serisi Çift Dın Dash Kit. John Onun İlk Araba Stereo Sistemi Yükler. Ep 3 Resim 3 Güçlendirilmiş - Özel Bmw 3 Serisi Çift Dın Dash Kit. John Onun İlk Araba Stereo Sistemi Yükler. Ep 3 Resim 4

Açıklama

Bölüm 3 Güçlendirilmiş Bu bölümde, John ehliyet alır ve onun ilk araba bir sistem koyar. Doug ve Allyn çift din Pioneer AVIC-920BT uygun bir BMW 3 serisi Dash değiştirin. Doug o bir soğuk varken yeni adam yetiştirmek için çalışır gibi sabır kaybetmeye başlar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 270
  Olumlu
 • 10
  Olumsuz
 • 68
  Yorum
 • 41886
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Art Food Kitty - Kelly Eddington

  Art Food Kit

  7 Kasım 2006
 • International Secret Agents Concerts

  Internationa

  2 Aralık 2008
 • Tylerron

  Tylerron

  6 AĞUSTOS 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?