12 EKİM 2010, Salı

Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Hertz/audison Sistem. Öncü Açıve X920Bt Yükleyin. Ep 4

.

“Güçlendirilmiş Bu bölümde, Allyn onun M3 satış sonrası yeni bir araba alır. Doug yeni araba ateş alır. O stoka geri iPad Tacoma koyar ve yeni bir kamyon alır. Mağ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Hertz/audison Sistem. Öncü Açıve X920Bt Yükleyin. Ep 4 Resim 1 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Hertz/audison Sistem. Öncü Açıve X920Bt Yükleyin. Ep 4 Resim 2 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Hertz/audison Sistem. Öncü Açıve X920Bt Yükleyin. Ep 4 Resim 3 Güçlendirilmiş - Toyota Tacoma Hertz/audison Sistem. Öncü Açıve X920Bt Yükleyin. Ep 4 Resim 4

Açıklama

Güçlendirilmiş Bu bölümde, Allyn onun M3 satış sonrası yeni bir araba alır. Doug yeni araba ateş alır. O stoka geri iPad Tacoma koyar ve yeni bir kamyon alır. Mağaza yüklemeleri Hertz AUDISON kurulumu ile bir 2011 Toyota Tacoma bulunur. 2 Öncüleri AVIC-X920bt yüklü olsun. Kaşık ve John küçük bir Prank savaş var. Eski bir çalışanın / Arkadaş arabasını düşürmek için tarafından gelir ve ... Doug nihayet enstantane.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 281
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 81
  Yorum
 • 41194
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • GenTechPC

  GenTechPC

  1 Temmuz 2007
 • MyCyberAcademy

  MyCyberAcade

  2 EKİM 2011
 • warningthepeople

  warningthepe

  21 EYLÜL 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?