11 EYLÜL 2013, ÇARŞAMBA

Hayran, Gerçek Bir Sanat Eseri

.

“http://www.ExpertPaintingLessons.com Yağlıboya ile yaratıcı zaman içine serbest zaman açın. Bu kapsamlı derste, 21 ayrıntılı video dersler Başlamak için bilmeniz...”
expertvillage
Hayran, Gerçek Bir Sanat Eseri Resim 1 Hayran, Gerçek Bir Sanat Eseri Resim 2 Hayran, Gerçek Bir Sanat Eseri Resim 3 Hayran, Gerçek Bir Sanat Eseri Resim 4

Açıklama

http://www.ExpertPaintingLessons.com Yağlıboya ile yaratıcı zaman içine serbest zaman açın. Bu kapsamlı derste, 21 ayrıntılı video dersler Başlamak için bilmeniz gereken her şeyi ile sizi. Yaratıcı insanlar zevk tüm hobileri, hiçbiri oldukça yağlı boya gibi zaman test durdu. Bir resim, tek bir çerçeve içinde bir anlatı yaratmak için görsel hassasiyet yararlanarak, bir hikaye anlatır. Reklamlar için, meydan okuma, yıldırıcı, heyecan verici ve ödüllendirici. Veteran sanatçı Daniel Raminfard size yeni bir hobi inşa ederken yaratıcılığınızı test edecek sağlam bir temel vererek, malzemelerden ilk şaheser kurulum, yağlıboya temelleri üzerinden yürüyor. Işlemin her adım HD ayrıntılı olarak gösterilmiştir. 21 video dersler ek olarak, bu ders Daniel başlayanlar için tavsiye malzemelerin listesi dahil olmak üzere indirilebilir referans malzemeleri bulunmaktadır. Öğretim Hakkında: Çağdaş realist Daniel Raminfard Los Angeles Sanat Raminfard Okulu'nun kurucu eğitmeni. Görevi onları sanat inanılmaz eserler yaratmak arzusu ve yeteneği instilling, öğrencilere kişisel gelişim ve tatmin duygusu vermektir. Bir ressam 5 yaş beri Daniel 20. yüzyılın başlarında Rus gerçekçileri etkilenir. O resimlerin bir koleksiyon üzerinde çalışan geleneksel hala hayat modern portreler arasında değişen temaları ile kamuya satılacak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 23
  Olumlu
 • 23
  Olumsuz
 • 7
  Yorum
 • 5670
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • jkimisyellow

  jkimisyellow

  6 Mayıs 2009
 • Madeon

  Madeon

  31 Ocak 2010
 • STITCHLESS TV how to sew your own style tutorials

  STITCHLESS T

  9 HAZİRAN 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?