1 Kasım 2008, CUMARTESİ

İnternet Kullanan Ve Araçlar : Bir Bilgisayar Kontrol etmek İçin Nasıl\'s Internet Bağlantı Hızı

Merhaba, benim adım Tod Amazeen. Ben on beş yıldır bir internet iş danışmanı oldum. Ben nasıl bir bilgisayarın Internet hızı bağlantısını kontrol etmek size göstermek için gidiyorum. Bir kaç tane var Internet hızı bağlantısını test etmek için izin verirsiniz web siteleri. Biz Speakeasy kullanmak için gidiyoruz. Tarayıcınıza www.speakeasy.net/speedtest yazın ve getiri çarptı. Coğrafi yakın bir sunucu seçin Konumu. Bu size en doğru testi vereceğim. Ben bu yüzden, New York seçmek için gidiyorum Ben New York'ta tıklıyorum ve test başlayacak. İlk olarak, speakeasy benim indir test edecek hızları.

Şimdi, benim yükleme hızını test edecek. Ve şimdi, site benim testlerin sonuçlarını görüntüler. Sadece nasıl kontrol öğrendim Bir bilgisayarın Internet bağlantısı hızı. Ben Tod Amazeen değilim.

“Internet hızlı bağlantı kontrol etmenin bir yolu speakeasy.net/speedtest~~V gidiyor ve doğru bir test için coğrafi o bilgisayara yakın bir sunucu seçerek olduğunu...”
expertvillage
İnternet Kullanan Ve Araçlar : Bir Bilgisayar Kontrol etmek İçin Nasıl\'s Internet Bağlantı Hızı Resim 1 İnternet Kullanan Ve Araçlar : Bir Bilgisayar Kontrol etmek İçin Nasıl\'s Internet Bağlantı Hızı Resim 2 İnternet Kullanan Ve Araçlar : Bir Bilgisayar Kontrol etmek İçin Nasıl\'s Internet Bağlantı Hızı Resim 3 İnternet Kullanan Ve Araçlar : Bir Bilgisayar Kontrol etmek İçin Nasıl\'s Internet Bağlantı Hızı Resim 4

Açıklama

Internet hızlı bağlantı kontrol etmenin bir yolu speakeasy.net/speedtest~~V gidiyor ve doğru bir test için coğrafi o bilgisayara yakın bir sunucu seçerek olduğunu. Internet araçları bu ücretsiz video bir Internet iş danışmanı ipuçları ile, upload ve download hızları da dahil olmak üzere, bir bilgisayarın Internet hızı bağlantısını kontrol edin. Uzman: Tod Amazeen Bio: Tod Amazeen 15 yıldan fazla bir internet iş danışmanı olmuştur. Film yapımcısı: N Stok

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 4
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 5557
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Fraser Raft

  Fraser Raft

  9 Mart 2010
 • RinconDynamic

  RinconDynami

  1 EKİM 2011
 • TWiT Netcast Network

  TWiT Netcast

  27 EKİM 2005

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?