3 Aralık 2008, ÇARŞAMBA

Kaya Davul Desenler: 8 Notlar: Sekizinci Not Rock Davul Desenler: 1 Ve 2, 3 Ve 4 Temel Davul

İşte bas davul gibi 2 de yendi 1 çalınan yanı sıra 3 yendi olarak ve 4 sekizinci nota kaya deseni ile birlikte. Bir iki üç dört. Yani etrafta biz 4 ve sonunda onu tahmin 2 ardışık vuruş, 1 var 1 yendi Diğer doğrudan ilgili, 1 yendi ve sonra etrafında daha önce 3 ardışık vuruş, 1 var 3 yendi 1 sırasında ve sonrasında 1. Bu tuzak isabet olacaktır 3 dövmek unutmayın önemli olan Bu 3 bas davul isabet ortasıdır. İşte o sesler nasıl olduğunu.

“Bir davul setinde sekizinci nota kalıplarını oynatmak için baz tamburu üzerinde tek ve iki, üç ve dört sayısını öğrenir. Davul çalmak için nasıl bu ücretsiz video...”
expertvillage
Kaya Davul Desenler: 8 Notlar: Sekizinci Not Rock Davul Desenler: 1 Ve 2, 3 Ve 4 Temel Davul Resim 1 Kaya Davul Desenler: 8 Notlar: Sekizinci Not Rock Davul Desenler: 1 Ve 2, 3 Ve 4 Temel Davul Resim 2 Kaya Davul Desenler: 8 Notlar: Sekizinci Not Rock Davul Desenler: 1 Ve 2, 3 Ve 4 Temel Davul Resim 3 Kaya Davul Desenler: 8 Notlar: Sekizinci Not Rock Davul Desenler: 1 Ve 2, 3 Ve 4 Temel Davul Resim 4

Açıklama

Bir davul setinde sekizinci nota kalıplarını oynatmak için baz tamburu üzerinde tek ve iki, üç ve dört sayısını öğrenir. Davul çalmak için nasıl bu ücretsiz video profesyonel davulcusu ipuçları ile ayarlanmış bir tambur üzerine sekizinci nota kaya atım uygulayın. Uzman: Peter Van Dyck Bio: Peter Van Dyck profesyonel davulcu ve davul öğretmendir. O Müzik dalında lisans derecesi ile mezun oldu Berklee College of Music, onun eğitim aldı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 90
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DanceOn

  DanceOn

  6 Mayıs 2006
 • Matthew Pearce

  Matthew Pear

  9 AĞUSTOS 2009
 • Nick Pitera

  Nick Pitera

  8 NİSAN 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?