28 Aralık 2008, Pazar

Kaya Davul Dövmek Desenler: Rock Drum Beats: 1, 2, 3 Ve 4 Bas Davul

Bir sonraki model ilki gerçekten benzer olacaktır. Tek fark bas davul, dört çeyrek notları oynayacak. Yani bu o olmadan gibi ses olacak ne Orada simbali koyarak. Öyleyse en bizim üçüz deseni ile ilk önce oynamaya izin ve Bizim shuffle desenli. Yani, çok benzer bir model. Bu desen hiçbiri zaten sekizinci geçtiniz ise Not ve yaptığım onaltıncı not serisi, ne açısından bir sorun teşkil etmelidir bas davul ve trampet davul oynuyor. Ama fikir bu hissi almak için gerçekten üçerli. Bir, iki, üç, bir, iki, üç, tür beyninizde sizi 12-8 alabilirsiniz ve sadece tanıdık olun.

“Temel kaya davul ritmi iyi bir varyasyonu, birinde her barda iki, üç ve dört bas davul çalmak veya karmaşıklık eklemek ölçmektir. Bas davul, yüksek şapka kullanar...”
expertvillage
Kaya Davul Dövmek Desenler: Rock Drum Beats: 1, 2, 3 Ve 4 Bas Davul Resim 1 Kaya Davul Dövmek Desenler: Rock Drum Beats: 1, 2, 3 Ve 4 Bas Davul Resim 2 Kaya Davul Dövmek Desenler: Rock Drum Beats: 1, 2, 3 Ve 4 Bas Davul Resim 3 Kaya Davul Dövmek Desenler: Rock Drum Beats: 1, 2, 3 Ve 4 Bas Davul Resim 4

Açıklama

Temel kaya davul ritmi iyi bir varyasyonu, birinde her barda iki, üç ve dört bas davul çalmak veya karmaşıklık eklemek ölçmektir. Bas davul, yüksek şapka kullanarak bir kaya davul yendi varyasyonu oynayın ve davul dersleri bu ücretsiz video deneyimli bir davulcu ipuçları ile tuzak. Uzman: Peter Van Dyck Bio: Peter Van Dyck profesyonel davulcu ve davul öğretmendir. O Müzik dalında lisans derecesi ile mezun oldu Berklee College of Music, onun eğitim aldı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 634
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • CZTUTORIALS

  CZTUTORIALS

  28 Ocak 2011
 • OnlyFunClips

  OnlyFunClips

  16 ŞUBAT 2012
 • Soulkiller13 ツ

  Soulkiller13

  30 Mayıs 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?