6 NİSAN 2015, PAZARTESİ

Kıyılmış Vw Özel Halı Seti, Bölüm 2

.

“ÜCRETSİZ Lynda.com http://lynda.com/amplified Soundman tablet çizgi kitleri ve YENİ shirt, şapka, çıkartmalar http://soundmanca.com Kılavuzlar http://soundm...”
Doug Bernards
Kıyılmış Vw Özel Halı Seti, Bölüm 2 Resim 1 Kıyılmış Vw Özel Halı Seti, Bölüm 2 Resim 2 Kıyılmış Vw Özel Halı Seti, Bölüm 2 Resim 3 Kıyılmış Vw Özel Halı Seti, Bölüm 2 Resim 4

Açıklama

ÜCRETSİZ Lynda.com http://lynda.com/amplified Soundman tablet çizgi kitleri ve YENİ shirt, şapka, çıkartmalar http://soundmanca.com Kılavuzlar http://soundmanca.com/guides Kurucular ve Uluslararası satış http://soundmanca.com/contact Önerilen Ürünler http://soundmanca.com/amazon Instagram beni izleyinsoundmanca Amplified Bu bölümde, Doug onun özel VW iç çalışmalarını sürdürüyor. Bugün prime olacak ve zemin ön ön kısmına yalıtımı ses. Sonra yerden bitirmek için özel halı paneller yapacak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 906
  Olumlu
 • 28
  Olumsuz
 • 65
  Yorum
 • 52285
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • pendrop gaming

  pendrop gami

  4 ŞUBAT 2013
 • SaraBeautyCorner - Nails and Nail Art Designs, DIY, Fashion & Makeup Tutorial

  SaraBeautyCo

  7 EKİM 2012
 • Sean Murphy

  Sean Murphy

  4 ŞUBAT 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?