20 Mart 2008, PERŞEMBE

Kukla Performans İpuçları: Kuklalar İle Gerçekleştirmek İçin Yürüyüş

Bu klip, biz yürüyüş hakkında konuşmak istiyorum. Biz sadece verir, erik hattı hakkında konuştuk Eğer kukla düz ayağa zaman duygusu. Bir sürü aynıdır Yürüyüş ama Onun çok uzak yaslanmış değil ki, onu gerçekçi yürümek için bir duygusu var istiyorum ileri, ya da o çok yaslanmış değil ki. O ise düşeceği burada gibi görünüyor o gerçek bir insandı. O böyle duruyor Eğer o gerçek olsaydı, o da düşecek kişi. Kukla merkezi üzerinde ağırlığı tutmak üzerinde çalışın. Ancak, siz de yapabilirsiniz senin kukla aptal şekillerde yürüyüş yapmak. Bir kukla gerçekçi yürümek zorunda neden yok. Ayrıca kukla çok saçma bir şey yapabilirsiniz.

Senin o önemli değil aslında onu gerçek bir insan gibi yürümek zorunda. Inanılmaz şeyler düşün o kuklalar insanlar can yapabilirsiniz.

“Kuklalar sizin kukla, bu ücretsiz online performans video klipte uzman puppeteering ipuçları ile canlanıyor yapmak için gerçekçi yürümek yapmak öğrenin. Uzman: K...”
expertvillage
Kukla Performans İpuçları: Kuklalar İle Gerçekleştirmek İçin Yürüyüş Resim 1 Kukla Performans İpuçları: Kuklalar İle Gerçekleştirmek İçin Yürüyüş Resim 2 Kukla Performans İpuçları: Kuklalar İle Gerçekleştirmek İçin Yürüyüş Resim 3 Kukla Performans İpuçları: Kuklalar İle Gerçekleştirmek İçin Yürüyüş Resim 4

Açıklama

Kuklalar sizin kukla, bu ücretsiz online performans video klipte uzman puppeteering ipuçları ile canlanıyor yapmak için gerçekçi yürümek yapmak öğrenin. Uzman: Kate Brehm İletişim: www.imnotlost.net Bio: Kate Brehm sanatçılar, sanatçılar ve çeşitli eksantriklere ben Kayıp Değil değilim kolektif bir üyesidir. Film yapımcısı: Paul Muller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 6
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1667
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Orson Wang

  Orson Wang

  28 EKİM 2006
 • Rhapsody

  Rhapsody

  7 ŞUBAT 2008
 • SolidWorksTutoriels

  SolidWorksTu

  14 Kasım 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?