19 Ocak 2008, CUMARTESİ

Motosiklet Hava Filtreleri Değiştirmek İçin Nasıl : Motosiklet Filtre Elemanı Kaldırmak İçin Nasıl

Merhaba benim adım bu bir Uzman Köyü adına Tampa, Florida burada Jess Graham ve bir nasıl yerine ve bir motosiklet içinde hava filtresi korumak için. Bu özel filtre o çıktı 2001 yılında Suzuki TL 1000 sökün gerektirir. Sen arasındaki farkı görmek Bir kağıt filtre. Bu özel filtresi atın ve yeni bir tane satın almak isterim. Bunu yeniden kuramıyor. Ve sadece 2007 Yamaha R1 bu bisikletle özellikle filtre, çıkarın ve o yüzden onu yeniden bir örgü tel süzgeç olduğunu. Yapmam temiz ve yeniden gereken ve sadece sadece slaytlar dışarı düzeltmek için.

“Bisiklet hava filtresini değiştirmek için bir motosiklet filtre elemanını çıkarın; Bu ücretsiz DIY motosiklet bakım videoda bulunan uzman ipuçlarını kullanarak öğ...”
expertvillage
Motosiklet Hava Filtreleri Değiştirmek İçin Nasıl : Motosiklet Filtre Elemanı Kaldırmak İçin Nasıl Resim 1 Motosiklet Hava Filtreleri Değiştirmek İçin Nasıl : Motosiklet Filtre Elemanı Kaldırmak İçin Nasıl Resim 2 Motosiklet Hava Filtreleri Değiştirmek İçin Nasıl : Motosiklet Filtre Elemanı Kaldırmak İçin Nasıl Resim 3 Motosiklet Hava Filtreleri Değiştirmek İçin Nasıl : Motosiklet Filtre Elemanı Kaldırmak İçin Nasıl Resim 4

Açıklama

Bisiklet hava filtresini değiştirmek için bir motosiklet filtre elemanını çıkarın; Bu ücretsiz DIY motosiklet bakım videoda bulunan uzman ipuçlarını kullanarak öğrenirler. Uzman: Jesse Grahm Bio: Jesse Grahm bir Tampa Bay motosiklet performansı dükkanında bir Müdür Yardımcısı olduğunu. O performans yükseltmeleri ve sokak Motosiklet bakım hem de deneyimlidir. Film yapımcısı: Adolph Ramirez

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR



1.8/10

 • 2
  Olumlu
 • 9
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 4544
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • pissengehen

  pissengehen

  26 EYLÜL 2006
 • SRI International

  SRI Internat

  30 NİSAN 2008
 • ThePointblank

  ThePointblan

  18 Aralık 2006

ANKET



Bu sayfa işinize yaradı mı?