26 EKİM 2008, Pazar

Nasıl Bir Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush : Bir Airbrush Boyama İle İlgili Ufak İpuçları: Pt. 2

Merhaba, bu geri Uzman Köyü adına Aaron olduğunu. Benim paneli karşılaştırarak sonra direksiyon Ben buna biraz daha kırmızı olması gerektiğini düşünüyorum ve ben önde gidiyorum ve siyah damarlı ayrıntı nedeni ile devam etmeden önce ben yaparsam bunu tüm siyah Önce sonra ben kırmızı tonda. Kırmızı o yuvarlak dışarı gidiyor ve iyi bakacağız. Yani şimdi bunu yapacağım. Oh ya burada ben neden bahsettiğimi olduğunu gidin. (airbrushing) Tamam ben şimdi hep sonradan ekleyebilirsiniz için, biz gitmek için gidiyoruz işe yarayacağını düşünüyorum geri gelecek segmentinde detaylandırma siyah derinliğine.

“Bu ücretsiz öğretim sanat video bir araba bir ahşap tahıl bitiş etkisi örtmekten zaman ayrıntıları boya öğrenin. Uzman: Aaron Dreyer Bio: Aaron Çeşitli kategoril...”
expertvillage
Nasıl Bir Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush : Bir Airbrush Boyama İle İlgili Ufak İpuçları: Pt. 2 Resim 1 Nasıl Bir Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush : Bir Airbrush Boyama İle İlgili Ufak İpuçları: Pt. 2 Resim 2 Nasıl Bir Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush : Bir Airbrush Boyama İle İlgili Ufak İpuçları: Pt. 2 Resim 3 Nasıl Bir Araba Ahşap Görünümlü Bir Etkisi Airbrush : Bir Airbrush Boyama İle İlgili Ufak İpuçları: Pt. 2 Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz öğretim sanat video bir araba bir ahşap tahıl bitiş etkisi örtmekten zaman ayrıntıları boya öğrenin. Uzman: Aaron Dreyer Bio: Aaron Çeşitli kategorilerde özel boyama birçok ödül kazandı 1997 yılından bu yana bir airbrush sanatçısı olmuştur. Film yapımcısı: Daron Stetner

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR-1.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 4264
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • EatingIn

  EatingIn

  12 EKİM 2013
 • jcortes187

  jcortes187

  24 Mart 2006
 • Kassem G

  Kassem G

  25 EKİM 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?