22 NİSAN 2008, Salı

Nasıl Bir Arka Buz Çözücü Onarmak İçin : Buz Çözücü Tamiri İçin Şablon Yükleme

Bu klip, biz teşhis ve arka onarmak için doğru yolu hakkında konuşmak için gidiyoruz Buz çözücü ızgara. Bu adımda, biz doğru hizmet prosedürü hakkında konuşmak için gidiyoruz Bizim arka buğu çözücü onarım şablon yüklemek için. Tamam. Ne yapacağım soyma olduğunu Dediğim gibi kapalı, sadece bir etiket gibi. Ve, biz kırık üzerine yerleştirin gidiyoruz arka cam ısıtıcısı ızgara hattının bir kısmı. Bunu örtüşen emin olmak istiyorum gidiyoruz senin buz çözücü ızgara üzerinde iyi bir yolu. Yüklediğinizde Bu şekilde iyi bir bağlantı sağlamış mastik. Bu senin buz çözücü onarım şablon sıraya uygun bir yoldur.

“Stencil arka cam ısıtıcısı onarımı için kullanılır. Araba tamir bu ücretsiz video defroster sorunları ve şablon kurulumu teşhis, arka cam ısıtıcısı ızgaralar hakk...”
expertvillage
Nasıl Bir Arka Buz Çözücü Onarmak İçin : Buz Çözücü Tamiri İçin Şablon Yükleme Resim 1 Nasıl Bir Arka Buz Çözücü Onarmak İçin : Buz Çözücü Tamiri İçin Şablon Yükleme Resim 2 Nasıl Bir Arka Buz Çözücü Onarmak İçin : Buz Çözücü Tamiri İçin Şablon Yükleme Resim 3 Nasıl Bir Arka Buz Çözücü Onarmak İçin : Buz Çözücü Tamiri İçin Şablon Yükleme Resim 4

Açıklama

Stencil arka cam ısıtıcısı onarımı için kullanılır. Araba tamir bu ücretsiz video defroster sorunları ve şablon kurulumu teşhis, arka cam ısıtıcısı ızgaralar hakkında bilgi edinin. Uzman: Nathan McCullough Bio: Nathan McCullough 3,5 not ortalaması ile Nashville Auto-Dizel Koleji'nden mezun ve İşçilik Ödülü ve Onur Seal aldı. Film yapımcısı: Robert Rogers

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR2.5/10

 • 1
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 4615
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • GoProTutorials

  GoProTutoria

  18 NİSAN 2011
 • Jorrit Jongma

  Jorrit Jongm

  17 Ocak 2008
 • nemoking of kinges

  nemoking of

  4 EYLÜL 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?