1 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Nasıl Bir Bagaj Kapağı Değiştirmek İçin : Bagaj Kapağı Değiştirilmesi: Eski Bagaj Kapağı Kaldır

Ben asansör kapısı kaldırmadan önce yüzden çekerken bir parçası standı ayakta olması için gidiyorum kapalı Bunu ayarlayabilirsiniz yerde kısmı merkezde götürün ve iç düşecek. Ben vücut tarafındaki menteşeleri incelemek için gidiyorum asansör kapısı kapalı olması Şimdi Araçta kuyruk panelleri hasar olmadığından emin olmak için ya da hiçbir şey bükülmüş yoktur vücut tarafında. Bu durumda her şey o'kay görünüyor.

“Asansör kapısı çıkarmadan önce yani parça merkezi ve içeride dışarıda düşmeyecek bunu ayarlamak için bir parçası standı var. Bu ücretsiz otomotiv video sertifikal...”
expertvillage
Nasıl Bir Bagaj Kapağı Değiştirmek İçin : Bagaj Kapağı Değiştirilmesi: Eski Bagaj Kapağı Kaldır Resim 1 Nasıl Bir Bagaj Kapağı Değiştirmek İçin : Bagaj Kapağı Değiştirilmesi: Eski Bagaj Kapağı Kaldır Resim 2 Nasıl Bir Bagaj Kapağı Değiştirmek İçin : Bagaj Kapağı Değiştirilmesi: Eski Bagaj Kapağı Kaldır Resim 3 Nasıl Bir Bagaj Kapağı Değiştirmek İçin : Bagaj Kapağı Değiştirilmesi: Eski Bagaj Kapağı Kaldır Resim 4

Açıklama

Asansör kapısı çıkarmadan önce yani parça merkezi ve içeride dışarıda düşmeyecek bunu ayarlamak için bir parçası standı var. Bu ücretsiz otomotiv video sertifikalı profesyonel bir bagaj kapağı nasıl değiştirileceğini öğrenin. Uzman: Rob Thayer İletişim: www.collexcollision.com Bio: Robert Thayer Clinton Township, MI Collex Çarpışma Uzmanlar bir teknisyen olduğunu. Rob I-Car Platinum ve ASE Sertifikalı oto kaporta tamir deneyimi 15 yıl vardır ve olduğunu. Film yapımcısı: stephen biondo

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 2972
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ammine Getahun

  Ammine Getah

  21 HAZİRAN 2011
 • Christopher Bill

  Christopher

  30 NİSAN 2009
 • paulandstorm

  paulandstorm

  4 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?