8 Aralık 2010, ÇARŞAMBA

Nasıl Bir Iata Kodu Almak

O nasıl ticaret birliği kodlamak için herhangi% ah almak için Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üçüncü havayolu yolcu nakliyatçılar seyahati ajanlar ve hükümetler Eğer yerini tarif etmek benim için sayısal bir kod dışarı edinebilirsiniz ekipmanları şirketi ve zaman aşağı ihtiyacınız olacak Aşağıdaki internet erişimi ve karakter kodu olan bir bilgisayar Adım 1: anahtar sözcüğünü kullanarak internet araştırma ya dış kaplama nokta com gibi web sitelerini çözer Liste Eon kategori 2. adımda yankılandı: seyahat sınıfını belirlemek için bir karakter kodu için bakmak Adım 3: Havayolu Demiryolu banyo belirlemek

için iki karakter kodu için bakmak ve Feribot şirketleri bilgisayar rezervasyon sistemi ve hava kargo şirketleri ele karakter kodları meditasyon tarifeleri kullanılan için Bilet teras ve konşimento I Adım 4:

Dünyada havaalanlarını belirlemek için üç karakter kodları için bakmak Destinasyon örnek new york new york NY olacak ve Dayton Ohio olduğunu DATY adım 5'i olan: hizmet yemek türlerinden belirlemek

“Daha fazla Uçan İpuçları videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/354784-How-to-Cope-with-Air-Travel Ticaret birliği Uluslararası Hava Taşımacılığı Birli...”
Howcast

için 4 karakter kodu için bakmak yolculara dipstik indirerek gerekli her türlü başvuru formlarını doldurun Otomatik web sitesi Eğer üye olsun veya olmasın, bir kod elde edebilirsiniz ama olmayan üyeler hangi yolu ne olursa olsun yıllık koşulları yerine getirmelidir seyahat Eğer biliyor muydunuz hareket halinde olduğunuzda o% ah sizin için kod var fiato 1945 yılının Nisan ayında Havana Küba kuruldu.

Nasıl Bir Iata Kodu Almak Resim 1 Nasıl Bir Iata Kodu Almak Resim 2 Nasıl Bir Iata Kodu Almak Resim 3 Nasıl Bir Iata Kodu Almak Resim 4

Açıklama

Daha fazla Uçan İpuçları videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/354784-How-to-Cope-with-Air-Travel Ticaret birliği Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği havayolları, yolcu, nakliyatçılar, seyahat acentelerine ve hükümetleri vermektedir. Sen konumu, ekipman, şirket ve saat dilimini tanımlamak için IATA gelen sayısal bir kod elde edebilirsiniz. Adım 1: Bir internet arama yürütün Anahtar kelimeler kullanarak bir internet arama yapmak "IATA kodları." Iatacoding.com gibi web siteleri kategoriye göre IATA kodları listelenmektedir. Adım 2: Tek karakter kodlarını düşünün Seyahat sınıfını belirlemek için bir 1 karakter kodu arayın. Adım 3: İki karakter kodlarını düşünün 2-karakter kodları havayolları, demiryolu, otobüs ve feribot şirketleri, bilgisayar rezervasyon sistemleri ve hava kargo ele şirketleri belirlemek için arayın. İpucu İki karakter kodları rezervasyonları, tarifeler, bilet, tarifeler ve hava waybills kullanılmaktadır. Adım 4: Üç karakter kodlarını düşünün Havaalanlarını ve dünya hedeflerini belirlemek için 3 karakter kodları arayın. Örneğin, New York, New York, NYC ve Dayton, Ohio olduğunu GÜN olduğunu. Adım 5: Dört karakter kodlarını düşünün 4-karakter kodları yolculara sunulan yemek türünü belirlemek için arayın. Adım 6: Uygula IATA web sitesinden indirerek gerekli her türlü başvuru formlarını tamamlayın. Sen üyesi olsun veya olmasın, bir kod elde edebilirsiniz, ancak üye olmayanlar yıllık gereklerini yerine getirmek zorundadır. Eğer hareket halindeyken olursa olsun yolculuk hangi yöne, IATA sizin için bir kodu vardır. Biliyor musun? IATA 1945 yılı Nisan ayında Havana, Küba kuruldu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR10/10

 • 10
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 8504
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Photoshop Pro Help

  Photoshop Pr

  1 Ocak 2007
 • SamsTech

  SamsTech

  4 NİSAN 2014
 • thetrollska

  thetrollska

  2 EKİM 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?