25 EYLÜL 2009, Cuma

Nasıl Birisi Bir Hickey Vermek

O birisi ergenlik döneminde bir geçiş hickey duanı nasıl HICKEYS bariz işareti bromantic sahipliğini kazanmak Eğer istekli ortağı ve çok alt bölümüne ihtiyacınız olacak 1. adım: Hickey konumunu almak ya genelde boyun üzerinde bulunan kıracağı nerede onların kolayca görülebilir 2. adım dudaklarında bir daire oluşturacak ve eşiniz cilt 3. adımda karşı ağzını yerleştirin: esasen ağzına kendi cilt emme içe nefes çekmek teen kullanmak ve derhal başlatmak için değil emin olun ağrı ortaklarınızın Ya yaraları almak ve bir hafta ya da iki gidecek Adım 4: sonuç için birkaç dakika bekleyin Kızarıklık uçup ama

eğer daha fazla kuvvet ile tekrar deneyin Onun kırık kan damarları ve kan sızması sonucu olduğunu biliyor muydunuz deri altına dokularında.

“Daha fazla Öpüşme 101 videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/508007-How-to-French-Kiss-like-a-Pro Ergenlik döneminde geçiş ayinleri, HICKEYS romantik o...”
Howcast
Nasıl Birisi Bir Hickey Vermek Resim 1 Nasıl Birisi Bir Hickey Vermek Resim 2 Nasıl Birisi Bir Hickey Vermek Resim 3 Nasıl Birisi Bir Hickey Vermek Resim 4

Açıklama

Daha fazla Öpüşme 101 videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/508007-How-to-French-Kiss-like-a-Pro Ergenlik döneminde geçiş ayinleri, HICKEYS romantik oynama bariz bir göstergesidir. Adım 1: Seç konum Hickey konumunu seçin. HICKEYS genellikle kolayca görebilir boyun arasında yer almaktadır. Adım 2: Pozisyon ağız Dudaklarınıza bir daire oluşturacak ve eşinizin cilt karşı ağzını yerleştirin. Adım 3: emme kullanın Esasen ağzına kendi cilt emme, içe nefesini çizin. Dişlerinizi kullanmak ve eşinizin ağrısı ise derhal durdurmak için değil emin olun. İpucu HICKEYS çürükler ve bir veya iki hafta içinde gidecek. Adım 4: sonuçlar için bekleyin Sonuç için birkaç dakika bekleyin. Kızarıklık kaybolur uzakta olursa, tekrar deneyin, ama daha bir güçle. Biliyor musun? HICKEYS kırık kan damarları ve kan cilt altında dokuların sızması bir sonucudur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR8.3/10

 • 1849
  Olumlu
 • 358
  Olumsuz
 • 997
  Yorum
 • 3426582
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • audivila

  audivila

  5 HAZİRAN 2009
 • Le Cargo !

  Le Cargo !

  24 HAZİRAN 2007
 • SoundHound

  SoundHound

  8 Mart 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?