12 Aralık 2007, ÇARŞAMBA

Nasıl Geleneksel Kore Domuz Yapmak : Pilav Üzerinde Korece Domuz Eti Servisi

Bizim domuz yaklaşık burada yapılır gibi biz konum bizim yemek almak için gidiyoruz bu yüzden Tamam görünüyor bazı nefis yapışkan pirinç dışarı kaşık bizim mütevelli pirinç ocak gidecek. Tahta kaşıklar Hep alev kapatın ve domuz eti üzerinde koymak için gidiyorum pirinç hizmet için en iyi pirinç bu gerçekten baharatlı yiyecek seven insanlar için büyük bir yemektir. İsterseniz olmasını bir dahaki sefere biraz daha koshan ya da biraz kırmızı biber ekleyebilirsiniz biraz baharatlı Ben de bizim plaka yaptığımız bizim güzel kimchi bazı eklemek için gidiyorum. Bu bir salatalık olduğunu Soya ile tuzlu kimchi

orada bunu Ddeokbokki, kimchi ve pirinç iyi dengelenmiş bir öğün var.

“Şimdi domuz ile pişmiş olduğu, yapışkan pirinç bir yatak üzerinde ve kimchi bir kısmı ile birlikte Dae Ji Congi hizmet vermektedir. Dünya mutfağından bu ücretsiz ...”
expertvillage
Nasıl Geleneksel Kore Domuz Yapmak : Pilav Üzerinde Korece Domuz Eti Servisi Resim 1 Nasıl Geleneksel Kore Domuz Yapmak : Pilav Üzerinde Korece Domuz Eti Servisi Resim 2 Nasıl Geleneksel Kore Domuz Yapmak : Pilav Üzerinde Korece Domuz Eti Servisi Resim 3 Nasıl Geleneksel Kore Domuz Yapmak : Pilav Üzerinde Korece Domuz Eti Servisi Resim 4

Açıklama

Şimdi domuz ile pişmiş olduğu, yapışkan pirinç bir yatak üzerinde ve kimchi bir kısmı ile birlikte Dae Ji Congi hizmet vermektedir. Dünya mutfağından bu ücretsiz video bir ömür boyu aşçı tavsiye geleneksel Kore yemek yapma hakkında daha fazla bilgi edinin. Uzman: Kathleen Lynch Bio: Kathleen Lynch Seul, Kore doğumlu ve 1970 yılında ailesi ile birlikte Massachusetts taşındı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.3/10

 • 5
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 1739
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ibebrent

  ibebrent

  23 Temmuz 2007
 • pucksz

  pucksz

  24 Mart 2006
 • Tina Chen

  Tina Chen

  26 Mayıs 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?