20 Mayıs 2010, PERŞEMBE

Nasıl Gleek Yapılır

Yapı sessizce dilinizin hareketiyle uçan tükürük göndermek nasıl Yunanca kimse um bir satır aşk tart veya ekşi şeker akıllıca% olmanın tükürük ve dil esnekliği isteğe bağlı esneme 1. adım: Tükürük akışını uyarmak için tart şeker parçası üzerinde emmek Eğer bol var bu yüzden bir satır aşk tart meyve şeker veya diğer ekşi şeker olsun ile uygulama Esneme de tükürük oluşturmak için iyi bir tekniktir Adım 2: küçük 0 şekle ağzınızı yapmak ve through içinde derin bir nefes alın ağzın Bu toplamak tükürük ve zaman adımı 3 yardımcı olacaktır: doğrudan ağzınıza için birine dilinizin ucunu yerleştirin merkez ve hafifçe öne size dü

rtükleme ağzınızı geniş general açmak Adım 4: pozisyonunda dilini tutmak ve ağzınıza derinleştirmek için tekrar nefes tükürük havuzu Adım 5: dilin ileri kilitli gezi tutarak esnek ağız çatıya tükürük düz dışarı akışı ya da dışar

ı sprey gerekir çeşitli yönlere Eğer ağız kserostomi tıbbi terim biliyor muydunuz durum Vitesse diş çürüğü ve ağız enfeksiyonları zencefil yol açabilir Orada.

“Daha fazla çekin Nasıl Şakalar videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/475996-How-to-Scare-the-Crap-Out-of-Someone Sessizce dilinizin bir hareketiyle tü...”
Howcast
Nasıl Gleek Yapılır Resim 1 Nasıl Gleek Yapılır Resim 2 Nasıl Gleek Yapılır Resim 3 Nasıl Gleek Yapılır Resim 4

Açıklama

Daha fazla çekin Nasıl Şakalar videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/475996-How-to-Scare-the-Crap-Out-of-Someone Sessizce dilinizin bir hareketiyle tükürük uçan göndermek - wiser olan kimse. Adım 1: şeker üzerine Suck Tükürük akışını uyarmak için tart şeker bir parça Suck. Sizinle pratik bol var bu yüzden tart meyve şeker veya diğer ekşi şeker bir rulo almak. İpucu Esneme de tükürük oluşturmak için iyi bir tekniktir. 2. Adım: bir O Yap Küçük Ey şekle ağzınızı yapın ve ağız yoluyla derin bir nefes almak. Bu yardımcı olacak tükürük dilinizin altında toplamak. Adım 3: dil yerleştirin Merkezde doğrudan ağzınızın çatısına dilinizin ucunu yerleştirin ve geniş ağzınızı açın. İpucu O hafifçe öne böylece çene dışarı çıkıntı. Adım 4: Tekrar Breathe Pozisyonda Dilini tut ve tükürük havuzu derinleştirmek için ağzınızdan yine nefes. Adım 5: Flex dil Ağız çatısı kilitli ucu tutarak, ileri dilini esnetin. Tükürük düz akışı veya çeşitli yönlere dışarı sprey gerekir. Biliyor musun? Ağız için tıbbi terim xerostomia olduğunu. Durum gingivitis, diş çürümesi, ağız enfeksiyonlarına yol açabilir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR7.3/10

 • 1047
  Olumlu
 • 387
  Olumsuz
 • 1700
  Yorum
 • 650517
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Austin Evans

  Austin Evans

  5 AĞUSTOS 2007
 • kimberly p

  kimberly p

  23 Ocak 2010
 • SDSARG3

  SDSARG3

  14 Mart 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?