25 EYLÜL 2008, PERŞEMBE

Nasıl İnanması Online Oynamak İçin : Alınan Hesap Öğreticisi Yetiştirme

Tamam, harika yapıyorsun. Ne kadar sizin kaynağınız alanını aldık, artık eminim seviye on biz ne yapmak istediğinizi aşağıdaki isen. Ardından, şehre gitmek ve üzerine tıklayın Bu bazı düğmeler. Sen içinde inşa edebilirsiniz binalar var olduğunu göreceksiniz inşa daha hızlı kaynaklarınızı büyümesine yardımcı senin şehir; tuğla işleri, bıçkı, un değirmenler, pastaneler. Bu yükseltme başlayın. Ancak bu sadece sınırlayıcı bir faktör değildir. İkincisi ise kültürdür. Ben size ikinci şehir ile eğlenirken eminim, iyi gidiyor. Şimdi üçüncü bir şehir inşa edelim. Eğer dört düğme göreceksiniz, ikamet gidin. Tıklayın "kültür"

diyor biri. Pekala, bakın, üçüncü bir şehir inşa etmek. Üçte oluşturmak için stad kültürün belirli bir miktar gerekir, size kültür mevcut seviyesini söyler ve kaç ihtiyacımız var. Daha kültürünü oluşturmak için, her bina belli üre

tir kültür miktarı. Bu ne kadar öğrenmek için, Travian yardım sitesine gidin. Bu help.travian.us olduğu ; o oyunlar ve ardından kültür diyor kısmına gidin. Bu size kaç binaları gösterir kültür ne miktarda üretmek.

“Travian Online oyuncular hesaplarını büyüyen, farklı sunucular arasında şehirler inşa. Travian uzmanları ile bu ücretsiz video öğretici serisinde Travian Online o...”
expertvillage

Üretmek için ikinci yolu, doğrudan tarafları atılmasıdır. Herkes herkes onlara partiler veriyoruz eğer ne demek yapar, partiler sahiptir. Şimdi yükseltilmiş bir ana bina var, bunu on seviyeye yükseltilmiş gerekir. Ve sonra seviyesinde on bir akademi olduğunu. Bir akademi almak için, bunu bahsedeceğiz Sonraki.

Nasıl İnanması Online Oynamak İçin : Alınan Hesap Öğreticisi Yetiştirme Resim 1 Nasıl İnanması Online Oynamak İçin : Alınan Hesap Öğreticisi Yetiştirme Resim 2 Nasıl İnanması Online Oynamak İçin : Alınan Hesap Öğreticisi Yetiştirme Resim 3 Nasıl İnanması Online Oynamak İçin : Alınan Hesap Öğreticisi Yetiştirme Resim 4

Açıklama

Travian Online oyuncular hesaplarını büyüyen, farklı sunucular arasında şehirler inşa. Travian uzmanları ile bu ücretsiz video öğretici serisinde Travian Online oynamak için öğrenin. Uzman: Justin Hoyland & John Cengel Bio: Justin Hoyland ve John Cengel (şu anda sırada # 9) online oyun Travian hız sunucusunda 25.000 'den fazla oyuncu üst% 1 bulunmaktadır. Film yapımcısı: Antonia Hoyland

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.5/10

 • 21
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 24
  Yorum
 • 10878
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • andyabc45

  andyabc45

  1 Mayıs 2011
 • Jon Reed

  Jon Reed

  14 AĞUSTOS 2006
 • lane182videos

  lane182video

  6 EKİM 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?