11 Ocak 2015, Pazar

Nasıl İphone Ve İpad - Epic Öğretici Mkv Ve Avı Videoları Düzenlemek İçin

.

“Bu destansı yazıda nasıl doğal iPhone veya iPad iPhone ve iPad'de iOS için Softorino tarafından Mac App WaltR ve Pinnacle Studio kullanarak AVI ve MKV video dosya...”
Epic Tutorials for iPhone, iPad and iOS
Nasıl İphone Ve İpad - Epic Öğretici Mkv Ve Avı Videoları Düzenlemek İçin Resim 1 Nasıl İphone Ve İpad - Epic Öğretici Mkv Ve Avı Videoları Düzenlemek İçin Resim 2 Nasıl İphone Ve İpad - Epic Öğretici Mkv Ve Avı Videoları Düzenlemek İçin Resim 3 Nasıl İphone Ve İpad - Epic Öğretici Mkv Ve Avı Videoları Düzenlemek İçin Resim 4

Açıklama

Bu destansı yazıda nasıl doğal iPhone veya iPad iPhone ve iPad'de iOS için Softorino tarafından Mac App WaltR ve Pinnacle Studio kullanarak AVI ve MKV video dosyalarını düzenlemek için size göstereceğim. Burada ücretsiz WaltR deneme sürümünü indirin: http://softorino.com/waltr İndir Pinnacle Studio App Store'u formu IPhone için: http://bit.ly/pinnacle-studio-iphone IPad için: http://bit.ly/pinnacle-studio-ipad Düzgünce cilalı sunumlar için eğitim materyali düzenlemek için tercih ediyorum - Bu doğru sahneyi bulmak için quicktime videoları saatlerce süren bölümleri, ya da bodur arama körü körüne bir DVD kullanmak ve yerine, eğitimciler ve sunum için mükemmeldir. Bu aynı zamanda sahnenin bir sınıfa analizleri sunmak istiyorum filmin çalışmaları öğretmenler için harika bir araçtır. Daha fazla bilgi için web sitemizi kontrol edin: http://epictutorials.com/edit-avi-and-mkv-video-on-iphone-or-ipad/ Epic Rehberler bağlayın: Twitter -ReallyEpicTuts Facebook - www.facebook.com/EpicTutorialsOfficial Web Sitesi - http://epictutorials.com Google Plus - google.com/+Epictutorials YASAL UYARI: Kullanmak istediğiniz DVD veya Bluray kendi sağlamak ve eğitim amaçlı kullanmak haklara sahip olun. Biz aslında AVI ve hem serbestçe kullanılabilir online MakeMKV beta MPEG Streamclip kullanarak kendi DVD'lerden örnek videoları yırtık ve eğitim amaçlı bu öğretici sunuyoruz.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Epic Tutorials for iPhone, iPad and iOS

Epic Tutorials for iPhone, iPad and iOS

Epic Öğreticiler müthiş video oluşturur "nasıl" iPhone, iPad ve Mac için öğreticiler. Eğer yeni bir şey öğrendim ve öneri ve görüşlerinizi göndermek için çekinmeyin eğer üye olabilirsiniz.

YORUMLAR10/10

 • 20
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 6
  Yorum
 • 1039
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AutoklubZAPRESIC

  AutoklubZAPR

  17 Mayıs 2011
 • Philip DeFranco

  Philip DeFra

  16 EYLÜL 2006
 • Vsauce

  Vsauce

  30 Temmuz 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?