28 Ocak 2009, ÇARŞAMBA

Nasıl Pire Titreme

Dilsiz nasıl bir pire-flicker iyi bir pas savunma yakalamak yapmak bekçi ama size para ile klasik uyku kapalı top adım 1 bir futbol oyunu ve bulundurma: her iki tarafta bir geniş alıcısı ile hücum hattı kadar sahip çare olmadıkça ve Bir yarım adım 2 kurucu topu ek ve bitiş bölgesi 3. adımda sol geniş alıcı gönderin: liberosu için kurucu ve kapalı olması ve sonra geri düşmeye devam Savunma çalışan geri ne sağ tarafında arka plan olarak top şimdi bir çalışan oyun olduğunu düşünüyorum ve Stockport alıcılarından yağ kaybetmek içtenlikle çalışıyormuş yaptığınız gibi sadece geri çalıştırmak için blok

adım geri çalışan var 3 sağ tarafta yukarı ve sadece hücum ambalaj satırından önce internet var ve dört ölüm Hasta geri topu yanal tipik bir açık alıcısı sol geniş alıcı geçmek Eğer Illinois antrenörü Bob Dookie Üniversitesi bili

yor muydunuz 1910 yılında pire titreşimi icat alacak olan onları.

“Daha fazla Futbol Eğlence videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/468514-How-to-Prevent-a-Football-Head-Injury Klasik pire-titreme ile off-guard iyi bir...”
Howcast
Nasıl Pire Titreme Resim 1 Nasıl Pire Titreme Resim 2 Nasıl Pire Titreme Resim 3 Nasıl Pire Titreme Resim 4

Açıklama

Daha fazla Futbol Eğlence videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/468514-How-to-Prevent-a-Football-Head-Injury Klasik pire-titreme ile off-guard iyi bir pas savunma yakalayın. Adım 1: hücumda hizaya Her iki tarafta geniş bir alıcı, bir sol bek ve bir liberosu ile hücum hattı kadar var. Adım 2: uç bölgesine geniş alıcı gönder Kurucu topu çekin ve bir uç bölgesi yolu üzerinde sol geniş alıcı gönderin. Adım 3: liberosu kapalı ver Liberosu kapalı kurucu el var ve sonra arka sağ tarafı yukarı çalışırken geri düşmeye devam ediyor. İpucu Savunma geri top ile çalışan görür, onlar bir çalışan oyun olduğunu düşünüyorum ve alıcıları takip kaybedersiniz. Adım 4: geri çalıştırmak için Blok Geri sadece onun içtenlikle çalışıyormuş yaptığınız gibi çalıştırmak için engelleyin. Adım 5: Geri yanal topu arka çalışan var Sadece hücum hattını geçmeden önce, sağ tarafına geri çalışan bir çizgi var ve ona dönüp geriye kurucu topu yanal var. Adım 6: Topu Açık alıcısı, tipik sol geniş alıcıya iletin. Biliyor musun? Illinois antrenörü Bob Zuppke Üniversitesi 1910'larda pire-titremeyi icat için yatırılmaktadır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR5.4/10

 • 35
  Olumlu
 • 29
  Olumsuz
 • 16
  Yorum
 • 11248
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dumb Stupid Videos

  Dumb Stupid

  26 Kasım 2013
 • Juan Carlos Candela Bordera

  Juan Carlos

  4 Mart 2009
 • Ty Moss

  Ty Moss

  20 Kasım 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?