17 Temmuz 2009, Cuma

Öğretmek Senin Köpek-Ölü Oynamak İçin Nasıl

Dilsiz Köpeğinizin bu dedi hakim eğer ölü oynamak için köpek öğretmek nasıl ve aşağı komutlarına ölü oynamak için bu temel kullanmak Köpek ve köpek davranır ihtiyacınız olacak 1. adım: arka bahçesinde kuş köpek parkı komutlar erkekler aşağı doğru yanıttır ödüllendirmek devam vermek sözler hep değerlendirmek pozitif takviye kullanmak ile ve sözler herhangi bir eğitim tatbikatı 2. adımda sırasında değerlendirmek Köpeğinizin tutar aşağı pozisyonu hafifçe sol tarafında üzerine onu devirdi ve sözel komutu bir onlara bir sevgi çizik oynadı vermek karın Köpeğinizin oyun ölü varsayabiliriz kadar tekrarlayın:

ve kelimeler adım 3 değerlendirmek Senin yardımın olmadan pozisyon bir ağaç ile onları ödüllendirmek ve daha fazla kelime değerlendirmek juneau 1980 komedi kullanılan otomobillerde Bir köpek adında fıstık satmak arabala

r yardımcı olmak için ölü çalış yapmak.

“Daha fazla Köpek Eğitimi 101 videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/196017-How-to-Teach-Your-Dog-to-Jump Köpeğinizin hakim "Eğer otur!" ve &q...”
Howcast
Öğretmek Senin Köpek-Ölü Oynamak İçin Nasıl Resim 1 Öğretmek Senin Köpek-Ölü Oynamak İçin Nasıl Resim 2 Öğretmek Senin Köpek-Ölü Oynamak İçin Nasıl Resim 3 Öğretmek Senin Köpek-Ölü Oynamak İçin Nasıl Resim 4

Açıklama

Daha fazla Köpek Eğitimi 101 videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/196017-How-to-Teach-Your-Dog-to-Jump Köpeğinizin hakim "Eğer otur!" ve "aşağı" komutlar, ölü taklidi için temel olarak bu kullanmak Adım 1: "aşağı" "oturmak" ve başlayın Bahçe ya da köpek parkında, için komutlar vermek "otur!" ve ardından "down!" Övgü sözleriyle doğru yanıtları ödüllendirin. İpucu Her zaman herhangi bir eğitim tatbikatı sırasında pozitif takviye ve övgü dolu sözler kullanın. Adım 2: onları Rulo Köpeğinizin "aşağı" konumunu korumaktadır gibi, yavaşça sol tarafına üzerine onları rulo ve sözlü komut vermek "ölü taklidi!" Onlara karın ve övgü sözleri üzerine bir sevgi çizik verin. Adım 3: kadar "ölü" Tekrar Köpeğinizin varsayabiliriz kadar tekrarlayın "ölü taklidi!" Senin yardımın olmadan pozisyon. Bir tedavi ve övgü daha fazla kelime ile onları ödüllendirmek. Biliyor musun? 1980 komedi "Kullanılmış Otomobil" Fıstık adında bir köpek araba satmak yardımcı olmak için ölü oynar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR9.1/10

 • 135
  Olumlu
 • 13
  Olumsuz
 • 134
  Yorum
 • 85093
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • H3Ctic (old channel)

  H3Ctic (old

  23 Mart 2011
 • Roger Huffman

  Roger Huffma

  4 ŞUBAT 2007
 • spyib

  spyib

  9 Ocak 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?