21 Mayıs 2012, PAZARTESİ

Omg Omg Omg!

Bu videoyu yerel rağmen yaklaşık 18 dakika içinde ve tüm USB 3.0 üzerinde bulunuyor Orada bir şey sabit sürücü bölmesi oldukça tatlı Ben hiç şimdi geri USB 2.0 gitmeyecek vurgulamak aşk O bu onun davet 2.6 olabilir yüklendi dinleme waz ve bu sadece bize Twitter'da Sprint beklemek neredeyse bitti ve hatta orta kuzey kırma olduğunu söylüyor gibi tüm yapmamız gereken biz bu yüzden ben var lazım Bu telefon ve kuvvet ve bu sabit disk Buz güven tamamen aynı günlerde Komisyonu ben yol çok tuhaf tarafı var Ben seviyorum ben bile bilmiyorum Caremark üzerinde gerçekten bilmiyorum

hangi gerçekten daha umurunda edildi tatil için bu tüm VA Bu, her kırmızı halı ibadet Aman aman uçtuğunu Harry yıl izlemeye başladı mikrolitre bugün günlük ödeme günü olduğunu.

“Benim liste dışı videolar burada bulunabilir - http://goo.gl/OPrdy Bu video bir Android telefondan yüklendi. https://twitter.com/sprint/status/20469069212614656...”
wwjoshdew
Omg Omg Omg! Resim 1 Omg Omg Omg! Resim 2 Omg Omg Omg! Resim 3 Omg Omg Omg! Resim 4

Açıklama

Benim liste dışı videolar burada bulunabilir - http://goo.gl/OPrdy Bu video bir Android telefondan yüklendi. https://twitter.com/sprint/status/204690692126146560 ŞİMDİ iki saatten fazla, Bu 7 Dakika Kalan söyleyerek oldu! http://www.youtube.com/watch?v=y12qAVvTx0A&hd=1

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

wwjoshdew

wwjoshdew

ÖNEMLİ: şirket ürünü ilk yorumlayan benden bir isteği aldıysanız, benim iş temas aşağıda listelenen e-posta LÜTFEN! Son Dolandırıcılık e-postalar, ben sana HİÇBİRŞEY göndermeden önce sizinle konuşmak istiyorum. YENİ VİDEOLAR haftanın her günü hemen hemen gelebilir. Kızım okulda ve o güzel ve sakin o zaman olduğu gibi onların ÇOK, Pazartesi'den Cuma'ya gelecek ... Ben özel kurtarma, roms, rom yorumları ve vb kök yükleme çoğunlukla Android videoları do Ben Bilgisayarlar, aksesuarlar, vb üzerinde teknoloji ilgili videoları do Benim iş e-posta altındadır. Bir Rom, Telefon, Cihaz, vb ... göz ardı edilecektir ilgili sorular! Bu bir YouTube video açıklama bölümü için budur! YouTube'da Özel mesaj beni memnun veya ilgili soruları yaşıyorsanız video hakkında yorum. Ne Cihaz bana (ve ne taşıyıcı) Eğer Özel Mesaj veya YouTube Comment var söyleme yoksa, ben sana yardım edemem!

YORUMLAR7.5/10

 • 24
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 24
  Yorum
 • 1393
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Gavin Hoey

  Gavin Hoey

  21 Aralık 2007
 • TechBalance

  TechBalance

  12 HAZİRAN 2011
 • Toddler Fun Learning

  Toddler Fun

  8 ŞUBAT 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?