11 AĞUSTOS 2014, PAZARTESİ

Paige Hathaway'in Mercedes Bir İpad Yüklü Çizgi, Bölüm 1 Alır.

.

“Godaddy.com İndirim PROMO KOD: 199AMP Bizim iPad Kitlerini ve Soundman Gömlek http://SoundmanCA.com Satın InstagramSOUNDMANCA http://instagram.com/soundmanca be...”
Doug Bernards
Paige Hathaway'in Mercedes Bir İpad Yüklü Çizgi, Bölüm 1 Alır. Resim 1 Paige Hathaway'in Mercedes Bir İpad Yüklü Çizgi, Bölüm 1 Alır. Resim 2 Paige Hathaway'in Mercedes Bir İpad Yüklü Çizgi, Bölüm 1 Alır. Resim 3 Paige Hathaway'in Mercedes Bir İpad Yüklü Çizgi, Bölüm 1 Alır. Resim 4

Açıklama

Godaddy.com İndirim PROMO KOD: 199AMP Bizim iPad Kitlerini ve Soundman Gömlek http://SoundmanCA.com Satın InstagramSOUNDMANCA http://instagram.com/soundmanca beni izleyin InstagramPAIGEHATHAWAY http://instagram.com/paigehathaway üzerinde Paige izleyin Amplified, bölüm 206 Amplified Bu bölümde, benim subwoofer muhafaza çalışma vücudu devam edeceğim. Rafa bana yeni bir proje başlatmak yardımcı olmak için üzerinde geliyor. Paige Hathaway bir iPad tire içine monte almak için onu Mercedes'i devre dışı bırakır. DİKKAT ET!! Season 5 bu ay sona eriyor!

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 1055
  Olumlu
 • 39
  Olumsuz
 • 112
  Yorum
 • 105300
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Grace Su

  Grace Su

  6 Ocak 2006
 • Jorrit Jongma

  Jorrit Jongm

  17 Ocak 2008
 • PaysNatalAu's channel

  PaysNatalAu'

  11 Aralık 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?