24 EKİM 2008, Cuma

Sinek Balıkçılık: Bir Satır Döküm Nasıl Yapılır : Alma & Geri Sinek Balıkçılık Dökme Öğrenin

Merhaba! Ben zoaroutdoor.com Jim Dowd değilim. Biz expertvillage.com ve bu oturum için burada tüm sinek döküm ve ne bilmeniz gereken oraya dışarı atmak üzeredir. Çekme üzerinde arka döküm yukarı ve bu hızlandırmak sorunsuz yavaş başlayın ve hatırlamak önemlidir ve aniden çizgiyi durdurun. Ben yavaş yavaş kaldırarak ediyorum ne ben burada yapıyorum Yani, çizgi geliyor kapalı su kadar, çubuk yaklaşık 45 derece, hızlandırmak ve durur. Ne yaptık Birkaç gün önce ise çubuk haline hattının ağırlığını transfer ve arkamda slinging.

“Yavaş başlangıç ​​ve hızlandırmak için Hatırlamak sorunsuz başarıyla döküm sinek için ipuçları. Bu ücretsiz video serisi daha fazla bilgi edinin. Uzman: Jim Dowd...”
expertvillage
Sinek Balıkçılık: Bir Satır Döküm Nasıl Yapılır : Alma & Geri Sinek Balıkçılık Dökme Öğrenin Resim 1 Sinek Balıkçılık: Bir Satır Döküm Nasıl Yapılır : Alma & Geri Sinek Balıkçılık Dökme Öğrenin Resim 2 Sinek Balıkçılık: Bir Satır Döküm Nasıl Yapılır : Alma & Geri Sinek Balıkçılık Dökme Öğrenin Resim 3 Sinek Balıkçılık: Bir Satır Döküm Nasıl Yapılır : Alma & Geri Sinek Balıkçılık Dökme Öğrenin Resim 4

Açıklama

Yavaş başlangıç ​​ve hızlandırmak için Hatırlamak sorunsuz başarıyla döküm sinek için ipuçları. Bu ücretsiz video serisi daha fazla bilgi edinin. Uzman: Jim Dowd İletişim: www.zoaroutdoor.com Bio: Jim Dowd Zoar Outdoor balıkçılık program çalıştırır, Fly Fishers Sertifikalı Döküm Öğretim Federasyon, Hayat Alabalık Unlimited Üyesi ve Deerfield River Rehberi yazarlarından biri. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 3424
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dellbear816

  Dellbear816

  4 Mart 2008
 • Malwarebytes

  Malwarebytes

  22 Temmuz 2007
 • Photoshop Pro Help

  Photoshop Pr

  1 Ocak 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?