14 AĞUSTOS 2013, ÇARŞAMBA

Sonra Etkileri Tipografi Teaser Hareket

Hey bu Mikey Effects öğretici sonra ve ben bu video başka ile olacak nasıl yapılacağını göstereceğim hızlı ve kirli hareket tipografi Tamam Ben başlamadan önce glee tamam şimdi ben sadece hızlı bir sorum var Ben her zaman yeni imajı arıyorum.

“Bu Cuma günü çıkan benim yeni Eğitimi için bir teaser olduğunu. Sen benim Google+ After Effects İçerdekiler dairenin bir üyesi iseniz o YouTube'da kamu gitmeden ö...”
After Effects Tutorials w/ Mikey
Sonra Etkileri Tipografi Teaser Hareket Resim 1 Sonra Etkileri Tipografi Teaser Hareket Resim 2 Sonra Etkileri Tipografi Teaser Hareket Resim 3 Sonra Etkileri Tipografi Teaser Hareket Resim 4

Açıklama

Bu Cuma günü çıkan benim yeni Eğitimi için bir teaser olduğunu. Sen benim Google+ After Effects İçerdekiler dairenin bir üyesi iseniz o YouTube'da kamu gitmeden önce AMA, o zaman FULL öğretici bir göz atmak olabilir. Sadece Google bana daire ve dışında benim Effects İçeriden sonra çemberin olmak istiyoruz. Bir öğretici isteği gönderin. https://docs.google.com/forms/d/1MDCpP_6njpD4MrVnJibcyOjkVX8b3boJaOTN8sJP7jQ/viewform Bu kanalı Destek ve bu bağlantı ile Creative Cloud satın Adobe. http://goo.gl/dXciWe Bu bir ortaklık bağlantıdır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

After Effects Tutorials w/ Mikey

After Effects Tutorials w/ Mikey

Hey, bu Mikey olduğunu. Ben etkileri öğreticiler sonra yapmak. Şu anda ben etkileri CC sonra kerpiç kapsayan ediyorum, ama bazı benim etkileri öğreticiler vardı eski sonra, tabii ki, etkileri sonra eski sürümleri ile yapılır. Ben yeşil ekranlar, logo animasyonlar ve daha pratik şeyler, aslında video projelerinizde kullanabileceğiniz ve patlayan sadece insanlar ve namlu yanıp söner hakkında öğreticiler ile bir sürü iş yapmak. Ayrıca, efektler öğreticiler sonra benim başlangıcı check out emin olun. Benim kanalın ana sayfasında bir çalma listesi sağ onları var. Bu yeterli değil kontrol eğer ve Google Effects Kullanıcılar topluluk sonra kanalda afiş bağlantı var, Ya da sadece bu bağlantıyı https://plus.google.com/u/1/communities/109444254714171602367 gitmek Teşekkürler ve abone olmak ve ben etkileri öğreticiler sonra diğer check out emin olun. Sponsorluklar ve Cirolar için: support@cinemaspice.net de gözlerimi irtibata geçiniz

YORUMLAR9.1/10

 • 11
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 9
  Yorum
 • 2168
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BruBearBaby

  BruBearBaby

  25 Ocak 2011
 • jonathepianist

  jonathepiani

  31 Temmuz 2008
 • Truc Minh

  Truc Minh

  23 Ocak 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?