7 Mayıs 2010, Cuma

Bir Yamuk Alanı Belirleme

O bir yamuk alanı belirleme yamuk paralel kenar bir çift dört taraflı bir rakamdır çünkü ben bir dikdörtgen ve aynı ikiye disseke edilebilir bir tuzak terminaller kendi alanını bulmak kolaydır Eğer yamuk boyutlarını ihtiyaç Bir hesap basamak 1 ve: ve iki paralel kenar uzunluğu yamuk adım 2 yamuk yüksekliğini bulmak Bir hesap makinesi kullanarak uzunlukları toplamı çarpın Yüksek 3. adımda tarafından: İki ürünü bölmek bu bölgeye, örneğin yamuk olan bir yamuk yüksekliği 20 inç ve iki paralel kenarları olup olmadığını yamuk ölçüsü 13 ve 15 inç alanı 1/2 kat yirmi verilir 280 inç karelik zamanları otuz

artı onbeş yoksul adım alanlar tespit edilebilir, diğer çokgenler için uyanık olmak daha kolayca çokgenler bildin basit şekiller oluşur Kelime trapez tablo için Yunan kelimesinden gelir.

“Daha fazla Intermediate Matematik Becerileri videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/316206-How-to-Find-the-Geometric-Mean Bir yamuk paralel kenar bir ç...”
Howcast
Bir Yamuk Alanı Belirleme Resim 1 Bir Yamuk Alanı Belirleme Resim 2 Bir Yamuk Alanı Belirleme Resim 3 Bir Yamuk Alanı Belirleme Resim 4

Açıklama

Daha fazla Intermediate Matematik Becerileri videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/316206-How-to-Find-the-Geometric-Mean Bir yamuk paralel kenar bir çift dört kenarlı bir rakamdır. Bir yamuk dikdörtgen ve iki özdeş üçgen içine disseke edilebilir, çünkü kulübü kolay bulabilirsiniz. Aşama 1: iki paralel kenar uzunluğu toplamı Yamuk iki paralel kenar uzunlukları ekleyin. Adım 2: yükseklik çarpın Yamuk yüksekliğini Bul. Bir hesap kullanarak, yükseklik uzunlukları toplamı çarpın. Adım 3: iki tarafından Böl İki ürünü bölün. Bu yamuk alandır. İpucu Örneğin, bir yamuk yüksekliği alanı 20 x (13 + 15), ya da 280 inç kare x = ½ ile verilir, 20 inç ve trapez ölçüsü 13 ve 15 inç iki paralel kenarları olup. Adım 4: Benzer örnekler için bak Alanlar çokgenler basit şekillerden oluşur eğer daha kolayca tespit edilebilir, diğer çokgenler için uyanık olun. Biliyor musun? Kelime trapez tablo için Yunan kelimesinden gelir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR5.6/10

 • 9
  Olumlu
 • 7
  Olumsuz
 • 15
  Yorum
 • 6951
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Adam Khoury

  Adam Khoury

  23 Ocak 2008
 • mahalodotcom

  mahalodotcom

  8 HAZİRAN 2007
 • TSE

  TSE

  12 Kasım 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?