18 AĞUSTOS 2010, ÇARŞAMBA

Acupressure İle Tıkalı Burun Rahatlatmak Nasıl

Do acupressure ile tıkalı burun rahatlatmak için nasıl Antik Çin tıbbi tekniğin bir hamle ile soğuk kısa kolaylaştı akupunktur iki el kurşun Derhal durunuz acupressure kullanırken evde umut hamile kadınlar acupressure 1. adımı kullanmamalısınız: kullanarak dizin parmakları alanları basın senin elmacık kemikleri alt doğrudan öğrenciler aşağıda yüz güzellik noktaları olarak adlandırılan aynı zamanda, yüz tonlama için etkin bir yeri olduğu düşünülmektedir kaslar noktalarda adım 2 yerde güçlü basınç ve 30 saniye tutun dakika Gözlerinin doğru daha etkin Basın makyaj yanı sıra çene 3. adımda doğru Giri

ş: Günde birkaç kez tekrarlamak Eğer Eunos üç mahkemelere kadar üretebilir biliyor muydunuz mukus var Orada her gün.

“Daha fazla İzle Akupressur videolar hakkında bilgi edinin: http://www.howcast.com/videos/262445-How-to-Relieve-Sinus-Pain-with-Acupressure Bir soğuk var? Antik Ç...”
Howcast
Acupressure İle Tıkalı Burun Rahatlatmak Nasıl Resim 1 Acupressure İle Tıkalı Burun Rahatlatmak Nasıl Resim 2 Acupressure İle Tıkalı Burun Rahatlatmak Nasıl Resim 3 Acupressure İle Tıkalı Burun Rahatlatmak Nasıl Resim 4

Açıklama

Daha fazla İzle Akupressur videolar hakkında bilgi edinin: http://www.howcast.com/videos/262445-How-to-Relieve-Sinus-Pain-with-Acupressure Bir soğuk var? Antik Çin şifalı tekniği, akupresür bir hamle ile daha kolay nefes alın. Uyarı Acupressure kullanırken ağrı hissederseniz, hemen durdurun. Hamile kadınlar acupressure kullanmamalısınız. Senin elmacık kemiği altında basın: 1. Adım İşaret parmaklarınızı kullanarak, doğrudan öğrenciler, aşağıda sizin elmacık kemikleri altındaki alanların basın. Denilen Yüz Güzellik noktaları, onlar da yüz kasları tonlama için etkili bir konuma olduğuna inanılmaktadır. Adım 2: baskı tutun Noktalarda güçlü bir baskı yerleştirin ve bir dakika 30 saniye basılı tutun. İpucu , Daha etkili hale gözünüze doğru yanı sıra çene doğru yukarı tuşuna basın. Adım 3: Tekrar Günde birkaç kez tekrarlayın. Biliyor musun? Burnun mukus üç litre her gün kadar üretebilir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR8.1/10

 • 109
  Olumlu
 • 24
  Olumsuz
 • 121
  Yorum
 • 71297
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Creavite

  Creavite

  8 Mart 2009
 • finalcall07

  finalcall07

  11 NİSAN 2008
 • funbro1

  funbro1

  11 Aralık 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?