30 HAZİRAN 2008, PAZARTESİ

Banliyö Hayatta Kalma Araçları: Nasıl Bir Yangın Bir Büyüteç Sınıfı İle Başlatmak İçin

Peki burada büyüteç var. Ben küçük olanları tercih ve sebebi budur. İki, iki nedeni. Bir, bir sürü şey, malzemelerin çok taşıyan yaparken, istediğiniz hafif bir şey. Ayrıca korunuyor şey istiyorum. Ben tercih yüzden, vinil durumda burada, bu nedenle lensi koruyabilirsiniz. Bu koruma çok önemli bunun için. Tamam. Şimdi ne yapacağız nasıl kuş yuvası yapmanızı gösterdi olduğunu. Ve biz, ben biraz üzerinde hareket için gidiyorum gidiyoruz ve biz bu başlatmak için gidiyoruz kadar. Orada sen gitmek. Orada sen gitmek.

“Bir büyüteç ateşe tinder başlatmak için güneş ışınlarını keskinleştirmek olabilir. Bu ücretsiz açık havada videoda bir hayatta kalma uzmanı bir yangın başlatmak i...”
expertvillage
Banliyö Hayatta Kalma Araçları: Nasıl Bir Yangın Bir Büyüteç Sınıfı İle Başlatmak İçin Resim 1 Banliyö Hayatta Kalma Araçları: Nasıl Bir Yangın Bir Büyüteç Sınıfı İle Başlatmak İçin Resim 2 Banliyö Hayatta Kalma Araçları: Nasıl Bir Yangın Bir Büyüteç Sınıfı İle Başlatmak İçin Resim 3 Banliyö Hayatta Kalma Araçları: Nasıl Bir Yangın Bir Büyüteç Sınıfı İle Başlatmak İçin Resim 4

Açıklama

Bir büyüteç ateşe tinder başlatmak için güneş ışınlarını keskinleştirmek olabilir. Bu ücretsiz açık havada videoda bir hayatta kalma uzmanı bir yangın başlatmak için bir büyüteç nasıl kullanacağınızı öğrenin. Uzman: Rocco Spinelli Bio: Rocco Spinelli yedi yıldır sağkalım eğitim olmuştur; O onaylı ve Gelişmiş İzleme ve Farkındalık, Wilderness Survival diplomaları vardır ve Arama ve Adli Tıp bulunuyor. Film yapımcısı: Nathan Nili

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 165
  Olumlu
 • 41
  Olumsuz
 • 135
  Yorum
 • 120538
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Jonnyriddlin1

  Jonnyriddlin

  4 Ocak 2007
 • sknbp

  sknbp

  16 Kasım 2006
 • tatermoog

  tatermoog

  2 AĞUSTOS 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?