26 EKİM 2008, Pazar

Başlangıç Aikido Teknikleri : Dori-Dai Ikkyo Ura Japon Aikido Teknikleri Kosa

Uzman Köyü adına, benim adım Ralph Reyes. Ben Dojo-cho ve aikido eğitmeni değilim Miami Shores, Florida Chi Martial Arts at. Bugün acemi teknikleri öğrenmek için gidiyoruz aikidoda. Bu teknik, kosa dori-dai Ikkyo ikinci bölümü için Tamam, biz gidiyoruz arkadan adım olan ura sürümü, göstermek için. Uke, bileğinden nage kapmak ters elle yakala. Uke bir arka ayak, ayak ile ayak ile açık ve nage adımlar, ve o tenkans, yere dairesel hareketlerle rakibini alarak ve bir kol iğne ile bitirme. Tamam gerçek zamanlı olarak bu gibi görünmelidir. Uzman Köyü adına izlemek için teşekkür ederiz.

“Yeni başlayanlar için bu ücretsiz dövüş sanatları eğitim ve öğretim video Kosa Dori-dai Ikkyo Ura Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletiş...”
expertvillage
Başlangıç Aikido Teknikleri : Dori-Dai Ikkyo Ura Japon Aikido Teknikleri Kosa Resim 1 Başlangıç Aikido Teknikleri : Dori-Dai Ikkyo Ura Japon Aikido Teknikleri Kosa Resim 2 Başlangıç Aikido Teknikleri : Dori-Dai Ikkyo Ura Japon Aikido Teknikleri Kosa Resim 3 Başlangıç Aikido Teknikleri : Dori-Dai Ikkyo Ura Japon Aikido Teknikleri Kosa Resim 4

Açıklama

Yeni başlayanlar için bu ücretsiz dövüş sanatları eğitim ve öğretim video Kosa Dori-dai Ikkyo Ura Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletişim: www.chimartialarts.com Bio: Ralph Reyes Chi Martial Arts bir Aikido eğitmeni. O Aikido bir 3 derece siyah kuşak sahibi ve Misasagi Kai Federasyonu'nun bir parçasıdır. O 17 yılı aşkın bir süredir dövüş sanatları uygulama olmuştur. Film yapımcısı: Paul Muller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR9.0/10

 • 9
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 5709
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dan Gately

  Dan Gately

  13 AĞUSTOS 2006
 • HTC Tutorials

  HTC Tutorial

  21 EYLÜL 2010
 • whatever

  whatever

  30 EYLÜL 2005

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?