30 Ocak 2013, ÇARŞAMBA

Beach Düğün Fotoğrafçılık İpuçları: Düğün Fotoğrafçılığı

Yukarı Ben Matthew Ryan fotoğrafla McDaniel yaşıyorum ve şimdi biz bahsediyoruz Plaj düğün fotoğrafçılığı ipuçları Ben plaj ben çekim olduğumda yapmak ister aslında ışığa geri konularını koymak Ben onların önünde maruz uzakta eğer her şey olacak pozlanmış olması olduğunu Mary da ne yapmak istediğinize gibi ve her şeyi yapar Bir Ben su biraz bir oyun var bilmiyoruz plaj konuda yapmak istediğiniz ne olabilir ayrıca bazı eylem çekim olsun hangi coaster bağlı gündoğumu veya günbatımı bu yüzden olsa yapabileceği bir şey gerçekten parlak eğer ND filtre kullanmak eğer bir Böylece sen değilsin pozlanmış

çok fazla ve bu plaj düğün fotoğrafçılığı ipuçları oldu Ben konuştum Matthew ile ben McDaniel de değilim.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Sahilde bir düğünde çekim aydı...”
expertvillage
Beach Düğün Fotoğrafçılık İpuçları: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 1 Beach Düğün Fotoğrafçılık İpuçları: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 2 Beach Düğün Fotoğrafçılık İpuçları: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 3 Beach Düğün Fotoğrafçılık İpuçları: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Sahilde bir düğünde çekim aydınlatma gibi, akılda birkaç çok önemli şeyler tutmak için gerektirir. Bu ücretsiz video klipte bir düğün fotoğrafçısı yardımıyla plaj düğün fotoğrafçılığı ipuçları alın. Uzman: Matthew McDaniel Bio: Matthew McDaniel Matthew Ryan Fotoğrafçılık bir fotoğrafçı. Film yapımcısı: Matthew McDaniel Seri Açıklama: Bir düğün töreni ve resepsiyon sadece tek bir gün süresini son - ancak, düğün fotoğrafları sonsuza dek yaşayacak. Bu ücretsiz video serisi bir düğün fotoğrafçısı yardımıyla en güçlü ve büyüleyici düğün fotoğrafçılığı çekim için ipuçları alın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.0/10

 • 12
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 4033
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DJPixcell

  DJPixcell

  20 NİSAN 2007
 • PoreoticsHD

  PoreoticsHD

  22 NİSAN 2010
 • sk8ingis4me

  sk8ingis4me

  16 Mart 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?