20 ŞUBAT 2008, ÇARŞAMBA

Bir Springfield Xd 9Mm Tabanca İçin Bakım İpuçları: Springfield Xd 9 Mm Tabanca Alıcı Ön Aşağı Silme

Tamam işte biz kadar temizlendi var alt alıcı vardır Üzerinde mola ile Cmt çoğu gün ücretsiz gerçek onu oraya temizlendi biz onların naylon fırçalar bizim pirinç fırça koymak biz biraz a gördüm iyi her şey temiz bakıyor renk değişikliği yüzden şimdi yapacağımız bu yamaları mister bakın Berle bağlı bir kaç götüreceğiz oldu Sadece biraz burada gördüğünüz gibi onu beyaz onları ele alındı Benim gerçekten kroki üzerinde çaldı ve o sadece bir hareket mekanizması var tamam o yapabilirsiniz Eğer isterseniz bir yukarı var ama hatırlıyorum istiyorsanız aşağı var biz pozisyonda daha sonra üzerinde gerek kalacaksın Onu

orada bu yamaları sopa aşağı çerçeve kaldırıldı aslında sadece zar zor benim parmak cilt neredeyse mükemmel uyum uyuyor musun Mezarlar Perot bütün bu aşırı pick up neden biliyorum Kurtulmak.

“Bir Springfield XD 9mm tabanca doğru bakım bakımı bu ücretsiz nasıl yapılır videoda bir Springfield XD 9mm tabanca üzerinde alıcı ön aşağı silmek için nasıl kulla...”
expertvillage
Bir Springfield Xd 9Mm Tabanca İçin Bakım İpuçları: Springfield Xd 9 Mm Tabanca Alıcı Ön Aşağı Silme Resim 1 Bir Springfield Xd 9Mm Tabanca İçin Bakım İpuçları: Springfield Xd 9 Mm Tabanca Alıcı Ön Aşağı Silme Resim 2 Bir Springfield Xd 9Mm Tabanca İçin Bakım İpuçları: Springfield Xd 9 Mm Tabanca Alıcı Ön Aşağı Silme Resim 3 Bir Springfield Xd 9Mm Tabanca İçin Bakım İpuçları: Springfield Xd 9 Mm Tabanca Alıcı Ön Aşağı Silme Resim 4

Açıklama

Bir Springfield XD 9mm tabanca doğru bakım bakımı bu ücretsiz nasıl yapılır videoda bir Springfield XD 9mm tabanca üzerinde alıcı ön aşağı silmek için nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 1
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 1471
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Fraser Raft

  Fraser Raft

  9 Mart 2010
 • Karan Thakur

  Karan Thakur

  23 HAZİRAN 2010
 • Skrillex

  Skrillex

  6 NİSAN 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?