22 Ocak 2008, Salı

Çince Yazma Konusunda "özlem" Karakter: 'tomurcuk İçinde Çince Karakterler Büyümek' Yazmak İçin Nasıl

Bu kelime baskını çiftliği demek bomba Tüm kötü olmak kötü olduğunu biliyorum Bu beyinde planları kötü kadar artışı suretiyle tarafından Kötü biz tarafından kalırsak evet evet aynen tarafından 'de arka anlamı destekli ve biz de söylemek 5 gösterilen moda moda yıllar şey olur Aynı durum başına gelen O gün sonra biz spot preslenmiş ve sonra biz bir tane var Bu ve kelime paketlenmiş vasıtasına Beene'e olarak baskın vardı Eğer takım pantolon Mutlu toplamak için onun Annem değildi uzak mir adlı büyümeye ya da Kötü de.

“Yazma Çince karakterler bu ücretsiz video serisi yabancı dillerde Uzman ipuçları ve tavsiyeleri ile "tomurcuk halinde büyümek" öğrenin. Uzman: Esther-X...”
expertvillage
Çince Yazma Konusunda "özlem" Karakter: 'tomurcuk İçinde Çince Karakterler Büyümek' Yazmak İçin Nasıl Resim 1 Çince Yazma Konusunda "özlem" Karakter: 'tomurcuk İçinde Çince Karakterler Büyümek' Yazmak İçin Nasıl Resim 2 Çince Yazma Konusunda "özlem" Karakter: 'tomurcuk İçinde Çince Karakterler Büyümek' Yazmak İçin Nasıl Resim 3 Çince Yazma Konusunda "özlem" Karakter: 'tomurcuk İçinde Çince Karakterler Büyümek' Yazmak İçin Nasıl Resim 4

Açıklama

Yazma Çince karakterler bu ücretsiz video serisi yabancı dillerde Uzman ipuçları ve tavsiyeleri ile "tomurcuk halinde büyümek" öğrenin. Uzman: Esther-Xiaohua Liu Bio: Esther-Xiaohua Liu halen Massachusetts Amherst Üniversitesi'nde Çin Edebiyatı ve Diller bir major bir lisansüstü öğrenci ve öğretim yardımcısıdır. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 46
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Andrew_Huang

  Andrew_Huang

  10 ŞUBAT 2006
 • Kim Barbin

  Kim Barbin

  3 Mayıs 2012
 • THE RED DRAGON

  THE RED DRAG

  6 ŞUBAT 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?