22 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Gelişmiş Aikido Teknikleri : Uchi-Shiho Nage Gelişmiş Japon Aikido Teknikleri Shomen

Uzman Köyü adına, benim adım Ralph Reyes. Ben Dojo-cho ve aikido eğitmeni değilim Miami Shores, Florida Chi Martial Arts at. Bugün gelişmiş teknikler öğrenmek için gidiyoruz aikidoda. Bizim ilk gelişmiş hareket uchi-Shiho nage shomen ve bu gibi görünüyor. Kendisi Bir Shomen grev ile saldırı gidiyor ve ben geçirerek dışına taşımak için gidiyorum Onun grev, bir Shiho nage ambarında bilek kapma altında geliyor ve getiren Onu yere düştü. Yine uke grevler, ben onun grev kapmak ve onu aşağı getirmek ve Ben kolunu iğneleyerek bitirmek. Gerçek zamanlı olarak bu böyle gider.

“Bu ücretsiz advanced dövüş sanatları video Shomen Uchi-Shiho Nage Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletişim: www.chimartialarts.com Bio: ...”
expertvillage
Gelişmiş Aikido Teknikleri : Uchi-Shiho Nage Gelişmiş Japon Aikido Teknikleri Shomen Resim 1 Gelişmiş Aikido Teknikleri : Uchi-Shiho Nage Gelişmiş Japon Aikido Teknikleri Shomen Resim 2 Gelişmiş Aikido Teknikleri : Uchi-Shiho Nage Gelişmiş Japon Aikido Teknikleri Shomen Resim 3 Gelişmiş Aikido Teknikleri : Uchi-Shiho Nage Gelişmiş Japon Aikido Teknikleri Shomen Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz advanced dövüş sanatları video Shomen Uchi-Shiho Nage Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletişim: www.chimartialarts.com Bio: Ralph Reyes Chi Martial Arts bir Aikido eğitmeni. O Aikido bir 3 derece siyah kuşak sahibi ve Misasagi Kai Federasyonu'nun bir parçasıdır. O 17 yılı aşkın bir süredir dövüş sanatları uygulama olmuştur. Film yapımcısı: Paul Muller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.0/10

 • 7
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 12312
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Easy Learn Tutorial

  Easy Learn T

  10 Kasım 2012
 • UberFacts

  UberFacts

  26 EKİM 2013
 • wolfys you tube

  wolfys you t

  22 Kasım 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?