18 Mayıs 2014, Pazar

Kedi Dış Parazit : Kedi Genel Sağlık

Merhaba ben sıkı olursa olsun doktor Britney Barton değilim iyi kedi dış parazit bana en ilgili tek küçük küçük kedi yavrusu üzerinde foley en lütfen potansiyel olarak yaşamı tehdit ve Mimi neden olabilir ev sahibi de kan pire hayatları nedeniyle Hayvan küçük yavru büyük ölçüde salgınlar etkilenebilir metin de yavru kedi etkileyecek ve ne yazık ki oldukça tehlikeli orada olabilir hastalığı denilen bob cat ateş Sitemiz oh hayır o pire tarafından bulaşabilir söyleniyor biz de o Hella California'da bozulmamış ekip ödün Normal cilt daha vergi kediler ekibi cilt akarları yaşayan olarak on

lar iyi bir bağışıklık sistemine sahip eğer normalde altında nüfusları tutmak kontrol ancak bazı durumlarda popülasyonları kontrol dışı büyümeye Şiddetli dermatit inching giden.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Küçük küçük kedi yavrusu üzeri...”
expertvillage
Kedi Dış Parazit : Kedi Genel Sağlık Resim 1 Kedi Dış Parazit : Kedi Genel Sağlık Resim 2 Kedi Dış Parazit : Kedi Genel Sağlık Resim 3 Kedi Dış Parazit : Kedi Genel Sağlık Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Küçük küçük kedi yavrusu üzerinde pire potansiyel olarak yaşamı tehdit anemiye neden olabilir. Bu ücretsiz video klipte deneyimli bir hayvan profesyonel yardımıyla yavru dış parazitler hakkında bilgi edinin. Uzman: Brittney Barton, DVM, CVA, CVJ, CCRP İletişim: www.petpausewithdrb.com/ Bio: Benim uygulama ben eHow bir varlık olacağına inanıyorum, eğitim şekilde anlaşılması kolay bir bilgi sunmaya dayanmaktadır. Film yapımcısı: Scott Goldman Seri Açıklama: kedi özen varsa, küçük tüylü dostumuz sevgi ve arkadaşlık ile ödeyeceğim. Bu ücretsiz video serisi deneyimli bir hayvan profesyonel yardımıyla genel kedi sağlığı ilgili ipuçları alın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.4/10

 • 9
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 8502
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Boiler Room

  Boiler Room

  10 Mayıs 2012
 • CMTelly

  CMTelly

  2 Mayıs 2007
 • lissaandbeauty

  lissaandbeau

  24 Aralık 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?