14 Temmuz 2011, PERŞEMBE

Nasıl Bir 5 K Yarış Önce Yemek

.

“Daha fazla Koşu Eğitim videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/395035-How-to-Run-Faster Ne yemek ve çalışan sağlık faydaları etkileyebilecek bir 5K yarı...”
HowcastSportsFitness
Nasıl Bir 5 K Yarış Önce Yemek Resim 1 Nasıl Bir 5 K Yarış Önce Yemek Resim 2 Nasıl Bir 5 K Yarış Önce Yemek Resim 3 Nasıl Bir 5 K Yarış Önce Yemek Resim 4

Açıklama

Daha fazla Koşu Eğitim videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/395035-How-to-Run-Faster Ne yemek ve çalışan sağlık faydaları etkileyebilecek bir 5K yarış çalıştırmadan önce içki - yanı sıra size çalışması sırasında nasıl hissettiğinizi belirleyin. Doğru beslenme ile yarışın en iyi performansı alın. Adım 1: hidrate tutun Yarış öncesi 24 saat hidrate kendinizi tutun. Onlar elektrolit dengesinde yardım çünkü sıvı replasmanı içecekler, su daha iyidir. İpucu Sıvı alımınızı izleyin. Aşırı sıvı tüketimi elektrolit dengesini bozabilir. Adım 2: yağ ve lif kaçının Yüksek yağ ve yarış öncesi 24 saat içinde mide boş yavaş yüksek lif yemek kaçının. Böyle makarna ve balık gibi basit karbonhidratlar ve proteinler, dayanıklılık sporcuları ile popülerdir. İpucu Eğer sindirmek için zaman vardır bu yüzden yarış çalıştırmak önce son büyük bir yemek en az 12 saat bitirin. Adım 3: kahvaltı karar Vücudunuz bir katı veya sıvı bir kahvaltı ile daha iyi performans belirleyin. Kalori daha kolay sindirilir, çünkü çoğu koşucu yarış gününde bir sıvı kahvaltı tercih ve sıvı hidrasyon ile yardımcı olur. Eğer katı yiyecekler yerseniz, bu düşük kalorili ve düşük lifli yapmak ve başlangıç ​​saatinden önce en az iki saat yemek bitirmek için emin olun. Adım 4: hidrate kalın Sulandırılmış spor içecekler içmek sağ sulu kalmak için zaman yarış. Dehidrasyon olumsuz zamanını etkileyebilir en önemli sorun olabilir. Biliyor musun? Cross-country kayak ve snowshoeing hariç kardiyo-solunum aktivitesinin herhangi bir biçimde daha yanıklara dakikada daha fazla kalori Koşu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

HowcastSportsFitness

HowcastSportsFitness

Eğer aktif olması yaşıyorsanız, o zaman sizin için nasıl yapılırlar sadece yüksek enerjiye sahip! Sert-vücut hottie olmak için en sevdiğiniz spor ve fitness ipuçları all-star işaretçileri alın. Biz herkes için bir şey var, bu yüzden hareketli olsun! Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR9.1/10

 • 31
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 8
  Yorum
 • 9427
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • iZAPPA

  iZAPPA

  16 Temmuz 2010
 • MADFINGER Games a.s.

  MADFINGER Ga

  21 NİSAN 2009
 • Paul Schroder

  Paul Schrode

  30 Kasım 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?