19 Mayıs 2014, PAZARTESİ

Kediler Yıllık Sağlık Sınav Gerekiyor Mu? : Kedi Genel Sağlık

Ben doktor britton Barton iki kedi sağlık sınav ihtiyacım değilim kedi sağlık sınav vardır saç ölümle bizim küçük duygu arkadaşlar çok çok sabırlı olan göstermek için onların çok yavaş dışa doğru işaretler ve hastalık s hangi tüm düzenli sınavları üzerinde daha da önemli hale veteriner kedi kontrol etmek için fizik muayene kullanır ödenen lenf nodları, kalp karın boşluğuna özlem emin yapımında topaklar ve darbelere kontrol şey var ki ben, normal değilim Düzenli laboratuvar çalışmaları kedi için normal bir dayanak oluşturmak için yardımcı olur ve hatta uzak daha önce hastalıklar tespit edebilir Hiç bu kadar

düzenli sağlık sınavları için kedi alarak dışa işaretler görmek bir zorunluluk parçası hissediyorum koruyucu hekimlik olduğunu.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Bizim küçük kedi arkadaşlar ço...”
expertvillage
Kediler Yıllık Sağlık Sınav Gerekiyor Mu? : Kedi Genel Sağlık Resim 1 Kediler Yıllık Sağlık Sınav Gerekiyor Mu? : Kedi Genel Sağlık Resim 2 Kediler Yıllık Sağlık Sınav Gerekiyor Mu? : Kedi Genel Sağlık Resim 3 Kediler Yıllık Sağlık Sınav Gerekiyor Mu? : Kedi Genel Sağlık Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Bizim küçük kedi arkadaşlar çok sabırlı ve onlar bize hastalığın dışa belirtileri göstermeye çok yavaştır. Kediler bu ücretsiz video klipte deneyimli bir hayvan profesyonel yardımıyla yıllık sağlık sınav gerekiyorsa öğrenin. Uzman: Brittney Barton, DVM, CVA, CVJ, CCRP İletişim: www.petpausewithdrb.com/ Bio: Benim uygulama ben eHow bir varlık olacağına inanıyorum, eğitim şekilde anlaşılması kolay bir bilgi sunmaya dayanmaktadır. Film yapımcısı: Scott Goldman Seri Açıklama: kedi özen varsa, küçük tüylü dostumuz sevgi ve arkadaşlık ile ödeyeceğim. Bu ücretsiz video serisi deneyimli bir hayvan profesyonel yardımıyla genel kedi sağlığı ilgili ipuçları alın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.6/10

 • 13
  Olumlu
 • 4
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 9698
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • iNCH

  iNCH

  20 Temmuz 2009
 • Photoshop Training Channel

  Photoshop Tr

  13 Temmuz 2012
 • Tips On Linux

  Tips On Linu

  26 Temmuz 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?