21 NİSAN 2010, ÇARŞAMBA

Nasıl Bir Led Bisiklet Işık Yüklemek İçin

O LED bisiklet ışık yükleme LEED bisiklet ışıkları yüklemek için ucuz ve kolay ve bir ihtiyacınız olacak gece bisikletçi için olmalıdır vardır LED bisiklet ışık ve bisiklet ve 1. Adım: altında ve gidon etrafına montaj desteği kayışı şal mümkün gövdeye yakın braketini ama olacak emin olun shifter için mola yolunda değil adım 2 montaj braketi üzerindeki döngüye kayış olacak Adım 3: over askıları sıkmayın askıları sıkın ama adım adım kayma 4 seyahat ediyor milyon kadar sürebilir emin olun: yazı üzerine güvenli bir şekilde askıları ek ve yola hazır Eğer bisikletle Japonya gidip emekçi yüzde 15'ini biliyor mu

ydunuz.

“Daha fazla Bisiklet Tamir ve Ekipmanları videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/316106-How-to-Improve-Your-Bikes-Night-Visibility LED ışıkları bisikl...”
Howcast
Nasıl Bir Led Bisiklet Işık Yüklemek İçin Resim 1 Nasıl Bir Led Bisiklet Işık Yüklemek İçin Resim 2 Nasıl Bir Led Bisiklet Işık Yüklemek İçin Resim 3 Nasıl Bir Led Bisiklet Işık Yüklemek İçin Resim 4

Açıklama

Daha fazla Bisiklet Tamir ve Ekipmanları videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/316106-How-to-Improve-Your-Bikes-Night-Visibility LED ışıkları bisiklet yüklemek için ucuz ve kolay, ve onlar bir gece bisikletçiler için olmalıdır sensin. Adım 1: dirseğini takın Altında ve gidon etrafına montaj desteği üzerinde kayışı sarın. İpucu Mümkün olduğunca gövdeye yakın braketini, ancak fren veya değiştiren yolunda olmayacak emin olun. Adım 2: Loop kayışı Montaj braketi üzerindeki döngü içine kayışı besleyin. Adım 3: Sıkma Kayışı sıkın. İpucu Kayışı aşırı sıkın, ancak kayış kayma olmaz ki yeterince sıkın emin yapmayın. Adım 4: kuyruk çekin Yazı üzerine güvenli kayışı çekin ve yola vurmak için hazırsınız. Biliyor musun? Bisikletle Japonya gidip emekçi halk yüzde onbeş.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR6.6/10

 • 20
  Olumlu
 • 10
  Olumsuz
 • 18
  Yorum
 • 10078
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Lupe Fiasco

  Lupe Fiasco

  23 ŞUBAT 2006
 • modica89

  modica89

  24 HAZİRAN 2007
 • MVLV28

  MVLV28

  17 Mart 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?