1 EKİM 2007, PAZARTESİ

Nasıl Bir Maraton Koşmak İçin: Kol Uzanan Bir Maraton Çalıştırmadan Önce

Bildiğim kadarıyla kollarınızı ile ilgili olarak, gerçekten, kol kasları germek gerekiyor çünkü yok Eğer yarış sırasında kollarınızı çok sallanan olacak. Ben çok fazla endişe olmaz Eğer kas inşa, böylece sizin spor danışmak için çalışıyoruz sürece obliques hakkında. Bildiğim kadarıyla kollarınızı sadece düz başının üzerinde, söz konusu olduğunda. Dirsek kapmak bir kol atın Böyle başının üzerinde diğer hak. Anahtarı, 20 saniye boyunca basılı tutun. Ve genellikle, sadece Bir kaç kol çevreleri, ne olursa olsun kollarını uzatmak olacaktır. Hatta çalıştığınız değil gerçi Bu kaslar çok onlar bir yarış sırasında bir egzersiz

bir sürü olsun. Kolların hissedeceksiniz boğaz, tüm bu sırt ve bacaklar bu şekilde taşıyan dördüncü hareketi, o yardımcı olacaktır.

“Büyük yarış öncesi ısınma hareketleri yapıyor. Bu ücretsiz çevrimiçi video kılavuzunda bir yarış rekabet önce gerçekleştirmek için gerekli olan kol kasları için b...”
expertvillage
Nasıl Bir Maraton Koşmak İçin: Kol Uzanan Bir Maraton Çalıştırmadan Önce Resim 1 Nasıl Bir Maraton Koşmak İçin: Kol Uzanan Bir Maraton Çalıştırmadan Önce Resim 2 Nasıl Bir Maraton Koşmak İçin: Kol Uzanan Bir Maraton Çalıştırmadan Önce Resim 3 Nasıl Bir Maraton Koşmak İçin: Kol Uzanan Bir Maraton Çalıştırmadan Önce Resim 4

Açıklama

Büyük yarış öncesi ısınma hareketleri yapıyor. Bu ücretsiz çevrimiçi video kılavuzunda bir yarış rekabet önce gerçekleştirmek için gerekli olan kol kasları için bazı kesimleri öğrenin. Uzman: Turner Wright Bio: Turner Wright tecrübesi 11 yılı aşkın bir rekabet mesafe koşucusu olduğunu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.6/10

 • 16
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 16
  Yorum
 • 13223
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Andrea Lewis

  Andrea Lewis

  14 Mart 2013
 • HSmasteryoda .

  HSmasteryoda

  22 Ocak 2010
 • PaulGBelliveau

  PaulGBellive

  5 Mart 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?