14 Ocak 2013, PAZARTESİ

Nasıl Misafir Gelin Duş İçin Bir Reçete Getirmek İçin Sormak : Düğün Planlama İpuçları

Defne merhaba ben mükemmel Düğün Kılavuzu Susan Sutherland ulusal Düğün uzmanı değilim ve Just Married Başkanı biz misafir davet konuşacağız demek getirmek tarifi bir gelin duş için Ben bir reçete gelin duş gerçekten çok kolay bir nihai ucuz ışın olduğunu biliyorum yapmak Eğer davetiye gönderdi basit bir reçete kartı içine ve daha sonra duş bir eşleme tarifi kutu iletmekten ve birbirlerini misafirler sadece 1n koyabilirsiniz ve sonra da misafir a olarak ekleyebilirsiniz Bu maçları çok az kupon paket ve gelin ve damat onları başlamak edeceğiz birlikte heyecan olacak bazı harika yemek tar

ifleri ve daha sonra bazı kuponlar kendi alımları daha pahalı hale onlara yardım etmek Ben bu size atmak konusunda bazı eğlenceli fikirler verir umarım Susan Sutherland değilim Reçete duş fatura.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Her zaman emin insanlar aslınd...”
expertvillage
Nasıl Misafir Gelin Duş İçin Bir Reçete Getirmek İçin Sormak : Düğün Planlama İpuçları Resim 1 Nasıl Misafir Gelin Duş İçin Bir Reçete Getirmek İçin Sormak : Düğün Planlama İpuçları Resim 2 Nasıl Misafir Gelin Duş İçin Bir Reçete Getirmek İçin Sormak : Düğün Planlama İpuçları Resim 3 Nasıl Misafir Gelin Duş İçin Bir Reçete Getirmek İçin Sormak : Düğün Planlama İpuçları Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Her zaman emin insanlar aslında fikir çıkarıyor yapmak için çok özel bir şekilde gelin duş için bir reçete getirmek misafirler sormalısınız. Bu ücretsiz video klipte başarılı bir düğün planlama şirketi sahibinden yardımıyla gelin duş için bir reçete getirmek misafirler değildir. Uzman: Susan Southerland Seri Açıklama: bir düğün planlama çalışmaları büyük bir anlaşma olabilir, bu yüzden her zaman mümkün olduğunca işlemleri kendi kişiselleştirilmiş falso için iyi bir fikirdir olabilir. Bu ücretsiz video serisi başarılı bir düğün planlama şirketi sahibinden yardımıyla en etkin şekilde düğün her parçası kişiselleştirmek öğrenin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.1/10

 • 8
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 1369
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BiGSH0TROB

  BiGSH0TROB

  7 NİSAN 2011
 • dope2111

  dope2111

  29 HAZİRAN 2009
 • hoorahjencar

  hoorahjencar

  6 HAZİRAN 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?