10 NİSAN 2009, Cuma

Paintball Silahları Satın Almak İçin Nasıl Paintball Silahları :

Bir intikam almak konusunda sizinle görüşmek için bir dakikanızı ayırın istiyorum küçük ben size insanları satın öneririz Büyük aksine profesyonel paintball Pro Shop ekipman Ağrı veya büyük perakende zincirleri birinci yasası Papalık Pro Shop akımı güncellendi ve taze donatmak gibi büyük perakende zincirleri yok top, büyük perakende zincirleri de depoda oturup ve ağrı genellikle taze üzerinde olur kullanışsız ayrıca Pro Mağazalar size yardımcı olacaktır Eğer ister çıkın ile herhangi bir sorun ile olabilecek Bana bakım veya onarım gerekenler konusunda bir anlayış var ve yardımcı olmak ve bu satı

n nasıl olabilir insanlar.

“Paintball tabancaları iyi yanlısı dükkanlar, güncellenmiş ekipman taşımak taze boya ve bakım veya onarım teklif zorunda kalacak gibi, onun yerine daha büyük perak...”
expertvillage
Paintball Silahları Satın Almak İçin Nasıl Paintball Silahları : Resim 1 Paintball Silahları Satın Almak İçin Nasıl Paintball Silahları : Resim 2 Paintball Silahları Satın Almak İçin Nasıl Paintball Silahları : Resim 3 Paintball Silahları Satın Almak İçin Nasıl Paintball Silahları : Resim 4

Açıklama

Paintball tabancaları iyi yanlısı dükkanlar, güncellenmiş ekipman taşımak taze boya ve bakım veya onarım teklif zorunda kalacak gibi, onun yerine daha büyük perakende zincirlerinin profesyonel paintball yanlısı dükkanlarında satın alınır. Eğlence spor bu ücretsiz video bir fabrika sertifikalı paintball onarım teknoloji bilgileri ile silah ve ekipman satın almak için yerel bir paintball pro shop bulun. Uzman: Mark İletişim: www.oldsouthpaintball.com/ Bio: Mark Old South Paintball sahibi ve işletmecisi olan ve o paintball silahları her türlü fabrika sertifikalı onarım teknoloji olduğunu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.1/10

 • 16
  Olumlu
 • 10
  Olumsuz
 • 18
  Yorum
 • 8078
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AverageBroTV

  AverageBroTV

  20 Mart 2013
 • lissaandbeauty

  lissaandbeau

  24 Aralık 2011
 • SRC RECORDS

  SRC RECORDS

  2 EKİM 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?